Nabídka práce Pomocník / pomocnice skladníka, manuální pracovník / pracovnice - Týniště nad Orlicí na Rychnovsku

S novou nabídkou volného pracovního místa POMOCNÍK / POMOCNICE SKLADNÍKA, MANUÁLNÍ PRACOVNÍK / PRACOVNICE v lokalitě Týniště nad Orlicí na Rychnovsku přichází na pracovní trh ke dni 28.08.2024 firma - zaměstnavatel Hotel Care, s.r.o. (28306511). Výše nabídnuté mzdy za (20 hod/týdně) je přinejmenším 10 000 Kč . Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pomocník / pomocnice skladníka, manuální pracovník / pracovnice
Odvětví:
Doprava
Profesní zařazení:
Pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby)
Počet volných míst:
5
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
20
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
28.08.2024
Mzda:
10 000 Kč
Nabízené benefity
Zvláštní prémie
Poznámka k nabídce práce:
VYHRAZENO PRO OZP (s max. 2. stupněm invalidity)

Kontakt telefonicky PO-PÁ od 9:00 do 12:00 hodin nebo e-mail na adresu hotelcarecz@gmail.com. Osobní schůzku je nutné si předem telefonicky domluvit.

Náplň práce:
- pomocné práce ve skladu, manipulace s materiálem
- příprava zboží k expedici a další manuální práce dle potřeby.
Nabízíme:
- prémie za dobře odvedenou práci.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Ano, Hotel Care, s.r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
67082105
Zaměstnavatel:
Hotel Care, s.r.o. (28306511)
Kde budete pracovat:
Hotel Care, s.r.o. - pracoviště Týniště-areál Elitex
Týniště nad Orlicí na Rychnovsku, Vrchlického 323
Kontaktní údaje:
Tel.: 702 213 213
E-mail: hotelcarecz@gmail.com

Další nabídka práce podle lokality

Často poptávaná zaměstnání