Nabídka práce KRMIČ / KRMIČKA ZVÍŘAT - Česká Skalice na Náchodsku

S novou nabídkou volného pracovního místa KRMIČ / KRMIČKA ZVÍŘAT v lokalitě Česká Skalice na Náchodsku přichází na pracovní trh ke dni 27.08.2024 firma - zaměstnavatel AGROMER s.r.o. (49813544). Výše nabídnuté mzdy je 42 000 Kč hrubého. Výhodou pracovní nabídky je možnost práce s ubytováním.

Pracovní pozice:
KRMIČ / KRMIČKA ZVÍŘAT
Odvětví:
Zemědělství a lesnictví
Profesní zařazení:
Chovatelé a ošetřovatelé skotu, koz a ovcí
Směnnost:
Dělené směny
Změněno dne:
27.08.2024
Mzda:
40 000 až 42 000 Kč
Nabízené benefity
Ubytování
Pracovní poměr na dobu neurčitou, dělené směny - pracovní doba od 05:00 hod. do 09:00 hod. a od 15:00 hod. do 18:00 hod.

Náplň práce: krmení telat mlékem a ohřev mléka; krmení krav, jalovic a telat travní směsí, kterou naloží nakladačem do krmného vozu a rozveze po kravíně; úklid.

Požadavky: kladný přístup k zvířatům, nutná velká zkušenost s obsluhou starších pracovních strojů (traktor s krmným vozem, nakladač HON nebo UNK), zvládnutí menších oprav na pracovních strojích, hovořit v českém jazyce.

Zaměstnanecké výhody: možnost ubytování.

Kontakt - pan Čech Pavel, tel.: 604 150 220, 491 452 393 (od 07:00 hod. do 15:00 hod.), e-mail: agromer@email.cz (pro zaslání životopisu).

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola
Obsluha stavebních strojů - nakladače - kolové nutná velká zkušenost s obsluhou starších prac. strojů (traktor, HON nebo UNK)
Jiné zvládnutí menších oprav na pracovních strojích
Jazykové znalosti:
Čeština (aktivní)

Ano, zaměstnavatel AGROMER s.r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost ubytování.

Reference:
67083579
Zaměstnavatel:
AGROMER s.r.o. (49813544)
Kde budete pracovat:
AGROMER s.r.o.
Česká Skalice na Náchodsku 70
Kontaktní údaje:
Tel.: 604 150 220, 491 452 393 (od 07:00 do 15:00 hod.)
E-mail: agromer@email.cz

Další práce podle lokality

Často poptávaná volná pracovní místa