Nabídka práce Chovatelé a ošetřovatelé koní - Brno

S novou nabídkou volného pracovního místa CHOVATELÉ A OŠETŘOVATELÉ KONÍ v lokalitě Brno přichází na pracovní trh ke dni 01.09.2024 firma - zaměstnavatel Centrum Kociánka (00093378). Výše nabídnuté mzdy za (10 hod/týdně) je přinejmenším 140 Kč/hod . Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Chovatelé a ošetřovatelé koní
Odvětví:
Zemědělství a lesnictví
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Dohoda o provedení práce
Počet hodin týdně:
10
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
01.09.2024
Mzda:
140 Kč/hod
Poznámka k nabídce práce:
PRÁCE POUZE O VÍKENDECH
požadujeme:
manuální zručnost
výhodou znalost a zkušenost s prací s hospodářskými zvířaty
kladný vztah ke zvířatům a handicapovaným osobám
ŘP sk. B výhodou

Nabízíme
hledáme člověka na dohodu o provedení práce, ne na pracovní poměr
práce pouze o víkendech, pracovní doba 8-12 hodin
hodinová mzda je 140 Kč+příplatky
nenabízíme krátkodobou brigádu, ale máme zájem o dlouhodobou spolupráci

Popis pracovní pozice:
-ošetřovatelské, pomocné a celkové práce při péči o zvířata při ustájení a chovu koní

- nástup ihned nebo co nejdříve

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Ano, Centrum Kociánka uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
67084533
Zaměstnavatel:
Centrum Kociánka (00093378)
Kde budete pracovat:
Centrum Kociánka
Brno , Kociánka 93
Kontaktní údaje:
Tel.: 515 504 217
E-mail: Lenka.kreysova@kocianka.cz