Nabídka práce Uklízeči prodejních prostor - Hodonín

S novou nabídkou volného pracovního místa UKLÍZEČI PRODEJNÍCH PROSTOR v lokalitě Hodonín přichází na pracovní trh ke dni 04.09.2024 firma - zaměstnavatel SMERO, spol. s r.o. (25527886). Výše nabídnuté mzdy za (20 hod/týdně) je 9 500 Kč hrubého. Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Uklízeči prodejních prostor
Odvětví:
Služby
Obchod a cestovní ruch
Počet volných míst:
2
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
20
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
04.09.2024
Mzda:
9 450 až 9 500 Kč
Přijmeme šikovnou pomocnou pracovnici nebo pracovníka na úklid části našich prostor na pobočce firmy v Hodoníně.
Nástup je možný ihned. Práce je pro osoby se zdravotním znevýhodněním nebo omezením OZZ/OZP. Práce je na zkrácený 4hod. úvazek denně. Pracovní doba 8-12 hodin a 12-16 hodin. (střídavě pro dvě osoby na úklid).
Co budete dělat:
o Vaší prací bude úklid společných prostor v administrativní části budovy, úklid sociálních zařízení, kanceláří a skladu
Co nabízíme za dobře odvedenou práci :
o SMERO je stabilní a úspěšná společnost, takže nabízíme především dlouhodobou spolupráci na pracovní smlouvu.
o Mzdové ohodnocení za zkrácený 4 hodinový úvazek je od 9 500 Kč hrubého.
o Stravenkový paušál cca 2 450 Kč měsíčně (116 Kč / pracovní den).
o Příspěvek na pratelné 500 Kč měsíčně.
o 5 týdnů dovolené.
o Kartu do obchodního řetězce.
o Volné víkendy a svátky.
o Samozřejmostí jsou také zaměstnanecké slevy na zboží.
Jaký je náš ideální pracovník:
o Je stejně ochotný jako ostatní SMERáci.
o Na tuto pozici hledáme OZP nebo OZZ.
Životopis zašlete na e-mail prokesova.l@smero.cz kontaktní osoba: Lenka Prokešová

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Ano, SMERO, spol. s r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
67085777
Zaměstnavatel:
SMERO, spol. s r.o. (25527886)
Kde budete pracovat:
SMERO, spol. s r.o. - Hodonín 1
Hodonín , U Kyjovky 4000
Kontaktní údaje:
E-mail: prokesova.l@smero.cz

Další zaměstnání podle lokality

Často poptávaná práce