Nabídka práce Řidiči vnitrostátní dopravy sk. B, C - Valašské Meziříčí na Vsetínsku

S novou nabídkou volného pracovního místa ŘIDIČI VNITROSTÁTNÍ DOPRAVY SK. B, C v lokalitě Valašské Meziříčí na Vsetínsku přichází na pracovní trh ke dni 23.09.2024 firma - zaměstnavatel FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o. (64617734). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 45 000 Kč .

Pracovní pozice:
Řidiči vnitrostátní dopravy sk. B, C
Odvětví:
Doprava
Profesní zařazení:
Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
23.09.2024
Mzda:
45 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Nástup možný IHNED.
NÁPLŇ PRÁCE: rozvoz živých květin na jednotlivé provozovny v ČR.
POŽADUJEME: ŘP sk B, C, praxe min. 5 let, odpovědnost.
NABÍZÍME: příspěvek na dojíždění do zaměstnání, 30% slevu na veškeré firemní zboží.
PRVNÍ KONTAKT: v případě zájmu zasílejte životopis na email: florcentrum@florcentrum.cz.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C

Reference:
67086359
Zaměstnavatel:
FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o. (64617734)
Kde budete pracovat:
FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o.
Valašské Meziříčí na Vsetínsku, Železničního vojska 1526
Kontaktní údaje:
Tel.: 605 078 810
E-mail: florcentrum@florcentrum.cz

Další práce podle lokality