Nabídka práce Obchodníci pečovatelé pro inovativní AI platformu / Account manager for an innovative AI platform - Ostrava

S novou nabídkou volného pracovního místa OBCHODNÍCI PEČOVATELÉ PRO INOVATIVNÍ AI PLATFORMU / ACCOUNT MANAGER FOR AN INNOVATIVE AI PLATFORM v lokalitě Ostrava přichází na pracovní trh ke dni 10.09.2024 firma - zaměstnavatel Everbot s.r.o. (21868212). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 50 000 Kč hrubého.

Obchodníci pečovatelé pro inovativní AI platformu / Account manager for an innovative AI platform
Odvětví:
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Obchodní referenti
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
10.09.2024
Mzda:
40 000 až 50 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc 5 týdnů dovolené
Jiné výhody Příspěvek na stravování
Obchodník/ice pečovatel/ka pro inovativní AI platformu / Account manager for an innovative AI platform

Máte dar udržovat skvělé vztahy se zákazníky a zajistit jejich maximální spokojenost? V Everbotu věříme, že vztahy jsou klíčem k úspěchu, a proto hledáme pečovatele, který bude udržovat naše zákazníky šťastné, angažované a nadšené z naší AI platformy.

Co bude vaším úkolem?
- Budování a udržování silných vztahů s našimi stávajícími klienty.
- Zajišťování, že naši zákazníci využívají Everbot naplno a dosahují s ním skvělých výsledků.
- Identifikace příležitostí pro rozšíření spolupráce a prodej dalších služeb.
- Pravidelný kontakt se zákazníky a řešení jejich dotazů a potřeb s maximální péčí.

Co byste měli mít?
- Skvělé komunikační dovednosti a schopnost budovat důvěru.
- Zkušenosti v oblasti péče o zákazníky nebo v obchodní roli.
- Schopnost naslouchat potřebám klientů a aktivně přinášet řešení.
- Vášeň pro technologie a chuť učit se novým věcem.

Co vám nabízíme?
- Příležitost stát se klíčovým partnerem pro naše zákazníky a zajistit jejich úspěch.
- Konkurenční plat a bonusy, které vás odmění za vaše úsilí a dosažené výsledky.
- Všichni si jsou rovni, ať už jste zakladatel nebo nováček. Váš přínos bude ceněn a váš hlas slyšet.
- Podporu a prostředí, kde vaše nápady a přístup mohou skutečně ovlivnit směr našeho produktu.

Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování

Chcete být tím, kdo zajišťuje dlouhodobý úspěch našich zákazníků? Pošlete nám svůj životopis a motivační dopis na career@westligic.eu. Pojďte s námi tvořit budoucnost s Everbotem!

Everbot je místem, kde můžete nejen tvořit inovace, ale také formovat budoucnost. Jste na správném místě, ve správný čas, abyste mohli být součástí něčeho velkého - něčeho, co mění pravidla hry. Vaše úsilí, vaše odhodlání a vaše vize jsou tím, co nás dovede na vrchol. A na tomto vrcholu nebudeme jen úspěšní.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou

Reference:
67087602
Zaměstnavatel:
Everbot s.r.o. (21868212)
Kde budete pracovat:
Everbot s.r.o., Ostrava
Ostrava , Hornopolní 3314
Kontaktní údaje:
E-mail: career@westlogic.eu

Další zaměstnání podle lokality

Často poptávaná práce