Nabídka práce Administrativní a skladoví pracovníci - vhodné i pro OZZ, OZP (max. 2. st. inv.) - Ostrava

S novou nabídkou volného pracovního místa ADMINISTRATIVNÍ A SKLADOVÍ PRACOVNÍCI - VHODNÉ I PRO OZZ, OZP (MAX. 2. ST. INV.) v lokalitě Ostrava přichází na pracovní trh ke dni 10.09.2024 firma - zaměstnavatel Melon s.r.o. (26865726). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 31 000 Kč hrubého.

Administrativní a skladoví pracovníci - vhodné i pro OZZ, OZP (max. 2. st. inv.)
Odvětví:
Administrativa
Výroba a provoz
Doprava
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Úředníci ve skladech
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
10.09.2024
Mzda:
22 000 až 31 000 Kč
1. kontakt e-mailem. Životopis zašlete na: machna.andrea@melon.cz
Požadujeme: uživatelskou znalost práce na PC; znalost ekonomického a účetního programu výhodou; praxe v oboru vítána; řidičský průkaz sk. B výhodou; předpoklady pro týmovou spolupráci; komunikativnost a aktivitu; flexibilitu, bezúhonnost, samostatnost; výhodou je změněná pracovní schopnost - vhodné pro osoby zdravotně znevýhodněné (OZZ), OZP s maximálně 2. stupněm invalidity

Nabízíme:
- zázemí stabilní společnosti
- mzda (od 22 000 Kč)
- jednosměnný provoz
- práce na HPP
- nástup možný od 1.10.2024

Pracovní náplň:
- administrativní práce
- evidence skladového hospodářství
- kontrola a vedení skladového systému
- kontroly výrobků
- ostatní administrativní práce dle požadavků

Máte-li chuť pracovat v našem týmu, zašlete nám profesní životopis. Vybrané uchazeče
budeme zvát k osobnímu pohovoru.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou
Dovednosti:
Práce s PC Uživatelská znalost práce na PC

Reference:
67087641
Zaměstnavatel:
Melon s.r.o. (26865726)
Kde budete pracovat:
Melon s.r.o. - Ostrava - Poruba
Ostrava , Nad Porubkou 2223
Kontaktní údaje:
Tel.: 733 745 009
E-mail: machna.andrea@melon.cz