Nabídka práce ŠIČ/ŠIČKA, ŠVADLENA - Prostějov

S novou nabídkou volného pracovního místa ŠIČ/ŠIČKA, ŠVADLENA v lokalitě Prostějov přichází na pracovní trh ke dni 13.09.2024 firma - zaměstnavatel Fashion-work s.r.o. (06957684). Výše nabídnuté mzdy za (10 hod/týdně) je přinejmenším 4 725 Kč . Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
ŠIČ/ŠIČKA, ŠVADLENA
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech
Počet volných míst:
5
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
10
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
13.09.2024
Mzda:
4 725 Kč
Poznámka k nabídce práce:
VYHRAZENÉ PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM.
Nástup ihned. První kontakt po telefonické domluvě paní Galíčková Alice tel.: 724 039 134 (volat v pracovní dny 9:00-13:00).
Náplň práce: šití a opravy oděvů a textilních výrobků, práce s různými materiály a technikami, používání šicích strojů a dalších nástrojů k výrobě nebo opravě oblečení, závěsů, ložního prádla a dalších textilií.
Požadujeme: komunikativnost, spolehlivost, pečlivost, důslednost a samostatnost.
Pracovní doba: Po-Pá 10-20 hod./týdně dle domluvy.
Výhody: zázemí silné a stabilní společnosti, osobní ohodnocení (odměny), levné volání, narozeninový bonus, věrnostní bonus po odpracování 1 roku.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Ano, Fashion-work s.r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
67088625
Zaměstnavatel:
Fashion-work s.r.o. (06957684)
Kde budete pracovat:
Fashion-work s.r.o. - Prostějov
Prostějov , Poděbradovo nám. 1590
Kontaktní údaje:
Tel.: 724 039 134

Další nabídka práce podle lokality

Často poptávaná zaměstnání