Nabídka práce Vrchní referent(ka)/rada v Oddělení vyměřovacím I (SM č. 280436) - Svitavy

S novou nabídkou volného pracovního místa VRCHNÍ REFERENT(KA)/RADA V ODDĚLENÍ VYMĚŘOVACÍM I (SM Č. 280436) v lokalitě Svitavy přichází na pracovní trh ke dni 19.09.2024 firma - zaměstnavatel Generální finanční ředitelství (72080043). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 34 370 Kč hrubého.

Vrchní referent(ka)/rada v Oddělení vyměřovacím I (SM č. 280436)
Odvětví:
Administrativa
Finance
Management
Profesní zařazení:
Řídící pracovníci v oblasti účetnictví a kontrolingu
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
19.09.2024
Mzda:
23 390 až 34 370 Kč
NÁPLŇ: služba zahrnuje zejména zajišťování agendy fází daňového řízení nebo správy více druhů daní, poplatků nebo jiných obdobných peněžitých plnění
NABÍZÍME: 25 dní dovolené, 5 dní volna z důvodu zdravotní indispozice a další zaměstnanecké benefity
Mzda: 10. platová třída - dle dosažené praxe + zvláštní příplatek 2.150 Kč + osobní ohodnocení po 3 měsících.
KONTAKT: emailem - přihlášky doručit nejpozději do 1.10.2024 dle postupu uvedeného na stránkách Finanční správy

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Vyšší odborné

Reference:
67089900
Zaměstnavatel:
Generální finanční ředitelství (72080043)
Generální finanční ředitelství - Územní pracoviště ve Svitavách
Svitavy , T. G. Masaryka 2057
Kontaktní údaje:
Tel.: 461 553 303
E-mail: klara.jankova@fs.mfcr.cz

Další nabídka práce podle lokality