Nabídka práce OBCHODNÍK, SKLADNÍK, KONTROLOR / OBCHODNICE, SKLADNICE, KONTROLORKA - Velké Poříčí na Náchodsku

S novou nabídkou volného pracovního místa OBCHODNÍK, SKLADNÍK, KONTROLOR / OBCHODNICE, SKLADNICE, KONTROLORKA v lokalitě Velké Poříčí na Náchodsku přichází na pracovní trh ke dni 08.10.2024 firma - zaměstnavatel VIA-NM s.r.o. (25258907). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 42 000 Kč hrubého.

OBCHODNÍK, SKLADNÍK, KONTROLOR / OBCHODNICE, SKLADNICE, KONTROLORKA
Odvětví:
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Pomocní pracovníci obchodního provozu
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
08.10.2024
Mzda:
32 000 až 42 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody příspěvek na stravování, rozmanitá práce v přátelském kolektivu, zaškolení
Poznámka k nabídce práce:
Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz.

Náplň práce: fyzická kontrola zboží při příjmu; fyzická kontrola expedovaného zboží na základě vystavených faktur; občasné vychystávání zboží (i objemnějšího, cca 20kg výrobky) dle objednávek, to vše v temperovaných skladech, kdy v zimních měsících teplota klesne až k 3°C. Dále vytváření objednávek, vystavování faktur, komunikace s našimi obchodními zástupci, odběrateli a dodavateli.
Poměr pracovní doby v kanceláři a ve skladu cca 30% : 70%.

Požadavky: zdravotní způsobilost, pečlivost, trestní bezúhonnost, výhodou znalost softwaru Helios Red.

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, rozmanitá práce v přátelském kolektivu, zaškolení.

Prosíme o zaslání životopisu na e-mail: zivotopis@vianm.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Reference:
67091962
Zaměstnavatel:
VIA-NM s.r.o. (25258907)
Kde budete pracovat:
VIA-NM s.r.o.
Velké Poříčí na Náchodsku, Náchodská 285
Kontaktní údaje:
Tel.: 604 949 400
E-mail: zivotopis@vianm.cz

Další zaměstnání podle lokality

Často poptávaná práce