Nabídka práce ASISTENT / ASISTENTKA EKONOM. ODDĚLENÍ - Hradec Králové

S novou nabídkou volného pracovního místa ASISTENT / ASISTENTKA EKONOM. ODDĚLENÍ v lokalitě Hradec Králové přichází na pracovní trh ke dni 03.10.2024 firma - zaměstnavatel Fa RENE a.s. (15061931). Výše nabídnuté mzdy je 29 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
ASISTENT / ASISTENTKA EKONOM. ODDĚLENÍ
Odvětví:
Administrativa
Profesní zařazení:
Všeobecní administrativní pracovníci
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
03.10.2024
Mzda:
28 000 až 29 000 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování nebo přísp. na stravování
Dovolená navíc 1 týden
Jiné výhody sociální fond, samostatnost, zodpovědnost, zaučíme
Náplň práce: zpracování pravidelných reportů a výstupů z informačních systémů, provádění a vyhodnocování analýz a dat, spolupráce s účetním oddělením, sledování finančních ukazatelů a controlling

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Práce s PC MS Excel
Jiné vzdělání ekonomického směru

Reference:
67093921
Zaměstnavatel:
Fa RENE a.s. (15061931)
Kde budete pracovat:
Fa RENE a.s.
Hradec Králové , Bratří Štefanů 886
Kontaktní údaje:
Tel.: 602 765 012
E-mail: kutlakova@farene.cz