Nabídka práce Sociální pracovník - Brno

S novou nabídkou volného pracovního místa SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK v lokalitě Brno přichází na pracovní trh ke dni 04.10.2024 firma - zaměstnavatel Úřad práce České republiky (72496991). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 23 390 Kč .

Pracovní pozice:
Sociální pracovník
Odvětví:
Administrativa
Služby
Profesní zařazení:
Ostatní odborní pracovníci úřadů práce a pracovních agentur
Pracovní poměr - plný úvazek
Služební poměr
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
04.10.2024
Mzda:
23 390 Kč
Úřad práce České republiky vyhlašuje výběrové řízení na obsazení služebního místa
v souladu s § 178 odst. 1 zákona č. 234/2014 Sb., o státní službě, ve znění pozdějších
předpisů

ID 11100631

Pracoviště:
Krajská pobočka Úřadu práce České republiky v Brně, Kontaktní pracoviště Brno-město,
Oddělení NSD I., Křenová 111/25, 602 00 Brno

Hlavní náplň činnosti:
- kompletní zabezpečení agendy dávek hmotné nouze
- sociální šetření

Kvalifikační a další požadavky:
- kvalifikace dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, tj. ukončené vyšší
odborné vzdělání sociálního směru, popř. VŠ v sociální oblasti (v oborech vzdělání
zaměřených na sociální práci a sociální pedagogiku, sociální pedagogiku, sociální
a humanitární práci, sociální práci, sociální politiku, sociálně právní činnost, charitní
a sociální činnost, sociální péči, sociální patologii, právo nebo speciální pedagogiku)
- znalost práce na PC (MS Office)
- výborné komunikační schopnosti
- odpovědnost, samostatnost, flexibilita, bezúhonnost
- profesionální vystupování, psychická odolnost
- výhodou je znalost práce programů OK nouze, ArsysX

Pracovní podmínky:
- platové zařazení v 10. platové třídě v souladu s platnými právními předpisy, po
zkušební době možnost přiznání osobního příplatku
- pružná pracovní doba – plný úvazek
- předpokládaný nástup – listopad 2024
- pracovní poměr na dobu určitou (zástup za rodičovskou dovolenou) se zkušební
dobou 6 měsíců (určena v souladu s § 178 odst. 3 zákona o státní službě, v platném
znění)

Zaměstnanecké výhody:
- pružnou služební dobu;
- 5 týdnů dovolené;
- 5 dnů indispozičního volna;
- 1 den na vyřízení osobních záležitostí;
- příspěvek na stravování, tzv. stravovací paušál;
- možnost odborného vzdělávání a profesního/osobního rozvoje;
- odměny k životním a služebním výročím;
- příspěvek na produkty spoření na stáří 270 Kč měsíčně.

V případě zájmu o uvedenou pozici zašlete prosím elektronicky motivační dopis
s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis a kopii
dokladu o dosaženém vzdělání, nejpozději do 16. 10. 2024 včetně na e-mailovou adresu:
vyberova.rizeni.bm@uradprace.cz nebo písemně na adresu:

Úřad práce České republiky
Krajská pobočka v Brně
Polní 1011/37
659 59 Brno

Nedoložení výše požadovaných dokumentů je považováno za nesplnění požadavků.
Nesplnění požadavků může být důvodem k vyřazení z účasti na výběrovém řízení.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Vyšší odborné

Reference:
67094097
Zaměstnavatel:
Úřad práce České republiky (72496991)
Kde budete pracovat:
Úřad práce České republiky-Krajská pobočka v Brně
Brno , Polní 1011
Kontaktní údaje:
E-mail: vyberova.rizeni.bm@uradprace.cz

Další zaměstnání podle lokality