Nabídka práce 200486_vrchní referent(ka) / rada v Oddělení kontrolním III, Odbor kontrolní - Praha

S novou nabídkou volného pracovního místa 200486_VRCHNÍ REFERENT(KA) / RADA V ODDĚLENÍ KONTROLNÍM III, ODBOR KONTROLNÍ v lokalitě Praha přichází na pracovní trh ke dni 04.10.2024 firma - zaměstnavatel Generální finanční ředitelství (72080043). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 27 190 Kč .

200486_vrchní referent(ka) / rada v Oddělení kontrolním III, Odbor kontrolní
Odvětví:
Administrativa
Finance
Profesní zařazení:
Pracovníci veřejné správy v oblasti daní
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
04.10.2024
Mzda:
27 190 Kč
Poznámka k nabídce práce:
kontakt tel.: 224 042 355,
e-mail: petra.budinova@fs.mfcr.cz

Náplň práce:
zajištění správy daní,
zpracování podaných daňových přiznání, kontrolních a souhrnných hlášení,
stanovení správné výše daňových povinností, provádění potřebných šetření
a vyhledávací činnost,
kontrola řádného plnění daňových povinností,
kontrola účetnictví,
daňová evidence,
DPH.
Zaměstnanecké výhody4): Nabízíme:

možnost výkonnostních a cílových odměn,
možnost využití napracovaných hodin formou celodenního volna až 2 dny v kalendářním měsíci.
Dále pak nabízíme:
službu v zrekonstruovaných moderních prostorách,
práci v centru se snadnou dostupností MHD,
příjemné pracovní prostředí s maximálním obsazením dvou zaměstnanců v kanceláři.

Místo výkonu práce: Náplň práce:
DPH.

místo výkonu práce Sekce územního pracoviště pro Prahu 2, Vinohradská 2488/49, 120 00, PRAHA 2

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Vyšší odborné

Reference:
67094166
Zaměstnavatel:
Generální finanční ředitelství (72080043)
Kde budete pracovat:
Generální finanční ředitelství /Vinohradská/
Praha , Vinohradská 2488
Kontaktní údaje:
Tel.: 224 042 355
E-mail: petra.budinova@fs.mfcr.cz