Nabídka práce 200485 - vrchní referent(ka) / rada v Oddělení kontrolním III - Praha

S novou nabídkou volného pracovního místa 200485 - VRCHNÍ REFERENT(KA) / RADA V ODDĚLENÍ KONTROLNÍM III v lokalitě Praha přichází na pracovní trh ke dni 04.10.2024 firma - zaměstnavatel Generální finanční ředitelství (72080043). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 27 190 Kč .

200485 - vrchní referent(ka) / rada v Oddělení kontrolním III
Odvětví:
Administrativa
Finance
Profesní zařazení:
Pracovníci veřejné správy v oblasti daní
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
04.10.2024
Mzda:
27 190 Kč
kontakt tel.: 224 042 355, e-mail: petra.budinova@fs.mfcr.cz
osobně

Náplň práce:
- zajištění správy daní
- zpracování podaných daňových přiznání, kontrolních a souhrnných hlášení
- stanovení správné výše daňových povinností, provádění potřebných šetření a vyhledávací činnost
- kontrola řádného plnění daňových povinností
- kontrola účetnictví
- daňová evidence
- DPH

Zaměstnanecké výhody4): Nabízíme:
pružná služební doba,
25 dní dovolené,
5 dní indispozičního volna,
1 den placeného služebního volna k zařízení osobních záležitostí,
až 5 dnů služebního volna k individuálním studijním účelům,
příspěvek na stravování,
čerpání individuálních příspěvků z FKSP (například na penzijní připojištění, resp. doplňkové penzijní spoření, stravování nebo prostřednictvím systému cafeterie),
rekreace ve vlastních rekreačních zařízeních,
letní tábor pro děti zaměstnanců,
víceúčelová karta Multisport sloužící ke sportovním a relaxačním aktivitám (i pro rodinné příslušníky),
možnost zapojení do zaměstnaneckých programů zdravotních pojišťoven.

Územní pracoviště pro Prahu 2, Vinohradská 2488/49, 120 00 Praha 2, Vinohrady

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Vyšší odborné

Reference:
67094170
Zaměstnavatel:
Generální finanční ředitelství (72080043)
Kde budete pracovat:
Generální finanční ředitelství /Vinohradská/
Praha , Vinohradská 2488
Kontaktní údaje:
Tel.: 224 042 355
E-mail: petra.budinova@fs.mfcr.cz

Další nabídka práce podle lokality