Nabídka práce Optometrista / Optometristka - Ostrava

S novou nabídkou volného pracovního místa OPTOMETRISTA / OPTOMETRISTKA v lokalitě Ostrava přichází na pracovní trh ke dni 08.01.2024 firma - zaměstnavatel ColorPlanet s.r.o. (24291153). Výše nabídnuté mzdy za (20 hod/týdně) je 40 000 Kč hrubého. Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Optometrista / Optometristka
Odvětví:
Zdravotnictví
Profesní zařazení:
Optometristé
Pracovní poměr - plný úvazek
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Dohoda o provedení práce
Dohoda o pracovní činnosti
Počet hodin týdně:
20
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
08.01.2024
Mzda:
33 000 až 40 000 Kč
1. kontakt telefonicky v době 8-18 hodin, e-mailem, osobně. Tel.: 736 770 017, e-mail: miroslav.plch@color-planet.cz

Náplň práce:
- měření zraku
- prodej v oční optice - poradenství při výběru brýlových obrub
- práce se zbožím na prodejně
- odborné poradenství při výběru brýlových obrub a dioptrických čoček

Požadujeme:
- odbornou způsobilost v oboru Optometrista - praxe výhodou není však podmínkou
- komunikativnost
- AJ výhodou
- pokročilá znalost práce na počítači

Nabízíme:
- práci v atraktivním pracovním prostředí
- možnost nadstandardního výdělku
- jistotu dlouhodobé spolupráce

Pracovní poměr na dobu neurčitou, nástup dle dohody.

Zaměstnanecké výhody:
Náborový příspěvek 20 000 Kč, firemní akce, zaměstnanecké slevy, občerstvení na pracovišti, flexibilní pracovní doba. Možnost zkráceného pracovního úvazku. Možnost příspěvku na dopravu anebo na ubytování.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Bakalářské
Dovednosti:
Práce s PC
Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Práce s PC - internet a elektronická pošta

Ano, ColorPlanet s.r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
768276
Zaměstnavatel:
ColorPlanet s.r.o. (24291153)
Kde budete pracovat:
ColorPlanet s.r.o., Oční optika Doktor Klain
Kontaktní údaje:
Tel.: 736 770 017
E-mail: miroslav.plch@color-planet.cz