Nabídka práce Projektant/ka elektro - Ostrava

S novou nabídkou volného pracovního místa PROJEKTANT/KA ELEKTRO v lokalitě Ostrava přichází na pracovní trh ke dni 13.07.2022 firma - zaměstnavatel YOUNG4ENERGY s.r.o. (04083351). Výše nabídnuté mzdy je 30 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Projektant/ka elektro
Odvětví:
Výroba a provoz
Elektrotechnici a technici energetici projektanti, konstruktéři
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
13.07.2022
Mzda:
25 000 až 30 000 Kč
31132 Elektrotechnici, technici energetici projektanti, konstrukt.
ZamK
Pracoviště: Korunní 595/76, Ostrava - Mariánské Hory
Kontakt osobně 13-16 hod. na adrese pracoviště, telefonicky 10-18 hod., e-mailem.

Co vás čeká:
-Tvorba projektových dokumentací v oblasti elektro.
-Zpracování technického řešení pro projekty.
-Výkresy v AutoCAD.
-Tvorba rozpočtů.
-Technická podpora zákazníkům.
-Spolupráce v rámci celého realizačního týmu.

Co od Vás očekáváme my:
-SŠ/VŠ vzdělání, vhodné pro absolventy/ky
-Zkušenost s použitím programové podpory projektování elektro - CAD programy.
-Dobrá znalost práce na PC (MS Office).
-Zodpovědnost, schopnost týmové práce, samostatnost, přesnost.
-Přátelská a vyrovnaná osobnost.
-Předchozí praxe není podmínkou

S čím můžete počítat:
-Tým profesionálních kolegů, kteří Vám pomohou se zapracováním.
-Možnost práce pro čerstvé absolventy.
-Podílení se na zajímavých projektech.
-Kontakt s nejmodernějšími technologiemi a novými trendy z oblasti energetiky.
-Reálnou možnost osobního rozvoje.
-Každodenní pestrou a dynamickou práci.
-Flexibilní začátek/konec pracovní doby.

Zaměstnanecké výhody: Služební mobilní telefon, notebook, internet v mobilu, speciální zaměstnanecký tarif na mobilní volání, týden dovolené navíc.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Práce s PC - autocad

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
771383
Zaměstnavatel:
YOUNG4ENERGY s.r.o. (04083351)
Kde budete pracovat:
YOUNG4ENERGY s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 602 771 243
E-mail: roman.mendrygal@y-e.cz

Další nabídka práce podle lokality