Nabídka práce MISTR HSV (M/Ž) - Písek

S novou nabídkou volného pracovního místa MISTR HSV (M/Ž) v lokalitě Písek přichází na pracovní trh ke dni 07.12.2023 firma - zaměstnavatel KOČÍ a.s. (46683046). Výše nabídnuté mzdy je 33 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
MISTR HSV (M/Ž)
Odvětví:
Stavebnictví
Profesní zařazení:
Mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
07.12.2023
Mzda:
29 000 až 33 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení.
Požadujeme: vzdělání stavebního zaměření, praxe ve stavebnictví, ŘP sk. B
Náplň práce: aktivní vedení pracovního týmu, koordinace a kontrola kvality práce subdodavatelů, materiálové a technické zásobování stavby, odpovědnost za BOZP na stavbě, příprava mzdových podkladů.
Pracovní doba 40 hodin týdně, práce o víkendech výjimečně.
Pracovní doba v letní období po - čt 6:00 - 15:00 (30 min. přestávka), pá 6:00 - 12:30 (30 min. přestávka), v zimním období po - čt 7:00 - 16:00 (30 min. přestávka), pá 7:00 - 13:30 (30 min. přestávka).
Nabízíme: mobilní telefon, osobní automobil, odměňování dle výkonů a výsledků,
První kontakt: p. Radim Liška tel. 603 803 838, email: liska@koci.eu nebo osobně POUZE PO TEL. DOMLUVĚ.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Reference:
828536
Zaměstnavatel:
KOČÍ a.s. (46683046)
Kde budete pracovat:
KOČÍ a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 603 803 838
E-mail: liska@koci.eu