Nabídka práce Mechanik chladících zařízení - chlaďař - Vestec na Praze západ

S novou nabídkou volného pracovního místa MECHANIK CHLADÍCÍCH ZAŘÍZENÍ - CHLAĎAŘ v lokalitě Vestec na Praze západ přichází na pracovní trh ke dni 11.04.2024 firma - zaměstnavatel JIVA - Jirák výroba velkokuchyňského zařízení spol. s r.o. (26494469). Výše nabídnuté mzdy je 25 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Mechanik chladících zařízení - chlaďař
Odvětví:
Stavebnictví
Profesní zařazení:
Mechanici klimatizací a chladicích zařízení
Počet volných míst:
4
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
11.04.2024
Mzda:
18 900 až 25 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce:
Kompletace chladících výrobků na dílně.Montáž chladících zařízení u zákazníka.Servisní práce u zákazníků.
Požadavky:
Vyučení v oboru Elektromechanik pro chladicí a klimatizační techniku.Potvrzení o proškolení vyhlášky 50, min. §6 pro samostatnou činnost na elektrickém zařízení.Potvrzení o zkoušce tvrdé pájení.Řidičský průkaz sk. B.Znalost čtení výkresové dokumentace.Ochotu cestovat podmínkou (provádění prací u našich zákazníků po celé ČR).Certifikát kategorie I na Evidenční kontroly chladiv (výhodou).Praxi v oboru (výhodou).

Pracovní doba:
PO až PÁ 6:15-14:45 hod.

příspěvek na stravné, odměny

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
999975
JIVA - Jirák výroba velkokuchyňského zařízení spol. s r.o. (26494469)
Kde budete pracovat:
JIVA - Jirák výroba velkokuchyňského zařízení spol. s r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 606787133
E-mail: jivajirak@email.cz

Další nabídka práce podle lokality