Nabídka práce Obsluha strojů a pomocné práce v dřevovýrobě - Ratibořské Hory na Táborsku

S novou nabídkou volného pracovního místa OBSLUHA STROJŮ A POMOCNÉ PRÁCE V DŘEVOVÝROBĚ v lokalitě Ratibořské Hory na Táborsku přichází na pracovní trh ke dni 03.08.2023 firma - zaměstnavatel Dřevovýroba Hodný s.r.o. (24317659). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 25 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Obsluha strojů a pomocné práce v dřevovýrobě
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Obsluha pil a jiných zařízení na prvotní zpracování dřeva
Počet volných míst:
4
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
03.08.2023
Mzda:
19 320 až 25 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody stravenky
Zvláštní prémie
Pracoviště pila Ratibořice - Občiny, cca 1 km z Ratibořských Hor.
Náplň práce: pomocné práce v dřevovýrobě, obsluha jednoduchých strojů a zařízení na prvotní zpracování dřeva, práce ve skladu dřeva a řeziva, prokládání a třídění řeziva, příprava paletových přířezů a sbíjení palet.
Odměny podle výkonu a kvality odvedené práce. Jedná se o fyzicky náročnou práci.
Nabízíme: stravenky, prémie.
Kontakt: e-mailem, osobně pila Ratibořice Po-Pá: 6:00-15:00 hod.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
1139322
Zaměstnavatel:
Dřevovýroba Hodný s.r.o. (24317659)
Kde budete pracovat:
Dřevovýroba Hodný s.r.o., pila Ratibořice
Kontaktní údaje:
Tel.: 733 745 440
E-mail: hodnypila@atlas.cz