Nabídka práce Vytváření SW pro průmyslové řídící systémy PLC (SIEMENS, OMRON) vč. oživování na stavbách v ČR a SR - Chrudim

S novou nabídkou volného pracovního místa VYTVÁŘENÍ SW PRO PRŮMYSLOVÉ ŘÍDÍCÍ SYSTÉMY PLC (SIEMENS, OMRON) VČ. OŽIVOVÁNÍ NA STAVBÁCH V ČR A SR v lokalitě Chrudim přichází na pracovní trh ke dni 20.03.2024 firma - zaměstnavatel HK ENGINEERING s.r.o. (25917978). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 32 000 Kč hrubého.

Vytváření SW pro průmyslové řídící systémy PLC (SIEMENS, OMRON) vč. oživování na stavbách v ČR a SR
Odvětví:
Informační technologie
Profesní zařazení:
Programátoři počítačových aplikací specialisté
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
20.03.2024
Mzda:
28 000 až 32 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Havlíčkova 1053, Chrudim
NÁPLŇ PRÁCE: Vytváření SW řešení pro průmyslové PLC (převážně Siemens, Omron) pro technologická zařízení lakoven, zařízení na čištění vzduchu od rozpouštědel. Cestování po ČR + při najíždění tlg. Více na www.hkeng.cz.
POŽADAVKY: Komunikativní a organizační typ, schopnost a ochota přemýšlet v souvislostech a učit se novým věcem. Znalost zásad obchodní korespondence na PC, MS Office, e-Plan, Autocad (příp. zaškolíme), parametrické nastavování FM. ŘP. sk. B, jazykové znalosti výhodou - není podmínkou. Optimálně vyhl. 50/1978 - samostatná práce (zaškolení možné vč. zvyšování kvalifikace).
VÝHODY: Osobní růst s individuálním ohodnocením, zvyšování kvalifikace.

První kontakt prosím učiňte na výše uvedeném telefonním čísle mezi 7:00-18:00hod, e-mailu nebo osobně na provozovně.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
364208
Zaměstnavatel:
HK ENGINEERING s.r.o. (25917978)
Kde budete pracovat:
HK ENGINEERING s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 603 153 298
E-mail: info@hkeng.cz