Nabídka práce Automechanik/čka - Klešice na Chrudimsku

S novou nabídkou volného pracovního místa AUTOMECHANIK/ČKA v lokalitě Klešice na Chrudimsku přichází na pracovní trh ke dni 21.02.2024 firma - zaměstnavatel AutoPŘIBYL J + J s. r. o. (27473643). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 35 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Automechanik/čka
Odvětví:
Výroba a provoz
Služby
Profesní zařazení:
Mechanici a opraváři osobních automobilů
Počet volných míst:
2
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
21.02.2024
Mzda:
21 800 až 35 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Místo výkonu práce: Nákle 24, 538 03 Heřmanův Městec
NÁPLŇ PRÁCE: stanovování diagnózy poruch prozkoumání závad, stanovování způsobu oprav, posuzování stupně opotřebení a funkční způsobilosti jednotlivých součástí s ohledem na optimální provoz, provádění oprav a výměny jednotlivých součástí, podskupin a skupin součástí a jejich příslušenství (motorů, převodovek, spojek, brzdových systémů, alternátorů, rozdělovačů, filtrů, atd.), provádění nastavovacích a seřizovacích prací na mechanických, hydraulických a pneumatických dílech vozidel, zhotovování jednotlivých a součástí nebo jejich renovace - montáž dílů automobilového příslušenství, provádění systematické údržby, záručních oprav a prohlídek, provádění generálních a celkových oprav.
POŽADAVKY: min. středoškolské vzdělání s výučním listem v automobilním oboru, 2 roky praxe v oblasti automobilů, znalost diagnostiky vozidel a práce na diagnostických přístrojích, ŘP sk. B, samostatnost, komunikativnost, schopnost jednat pod stresem trestní bezúhonnost
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle (denně 8 - 20h) nebo na e-mailové adrese.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
364391
Zaměstnavatel:
AutoPŘIBYL J + J s. r. o. (27473643)
Kde budete pracovat:
AutoPŘIBYL J + J s. r. o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 603463214
E-mail: pribyl-drazba@email.cz

Další nabídka práce podle lokality