Nabídka práce Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví) - Kutná Hora

S novou nabídkou volného pracovního místa MASÉŘI (KROMĚ ODBORNÝCH MASÉRŮ VE ZDRAVOTNICTVÍ) v lokalitě Kutná Hora přichází na pracovní trh ke dni 16.12.2021 firma - zaměstnavatel Thanh Mai Vu (06480462). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 20 500 Kč .

Pracovní pozice:
Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví)
Odvětví:
Služby
Kultura a sport
Počet volných míst:
2
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
16.12.2021
Mzda:
20 500 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce: obsluha, masírování.
V případě zájmu se dostavte osobně na pracoviště.
Místo výkonu práce: Václavské náměstí 256, Kutná Hora

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
516144
Zaměstnavatel:
Thanh Mai Vu (06480462)
Kde budete pracovat:
Thanh Mai Vu
Kontaktní údaje:
Tel.: 608 851 179
E-mail: nguyenluyen@seznam.cz