Nabídka práce Obsluha strojů a zařízení na výrobu kosmetických, toaletních a čisticích výrobků - Horušice na Kutnohorsku

S novou nabídkou volného pracovního místa OBSLUHA STROJŮ A ZAŘÍZENÍ NA VÝROBU KOSMETICKÝCH, TOALETNÍCH A ČISTICÍCH VÝROBKŮ v lokalitě Horušice na Kutnohorsku přichází na pracovní trh ke dni 12.05.2021 firma - zaměstnavatel Primo group s.r.o. (25113593). Výše nabídnuté mzdy je 20 000 Kč hrubého.

Obsluha strojů a zařízení na výrobu kosmetických, toaletních a čisticích výrobků
Odvětví:
Výroba a provoz
Počet volných míst:
3
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
12.05.2021
Mzda:
18 000 až 20 000 Kč
Náplň práce: plnění, etiketování a balení čistících výrobků, ovládání plnících linek.
Požadavky: manuální zručnost, zodpovědnost.
Zaměstnanecké výhody: příspěvky na stravování, zaměstnanecké slevy na firemní výrobky, pracovní oděv a obuv, možnost stabilního zaměstnání na dobu neurčitou.
V případě zájmu pište na uvedený email, nebo volejte v době 7,00 - 14,30hod.
Místo výkonnu práce: Horušice 104

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Nižší střední odborné

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU.

Reference:
516777
Zaměstnavatel:
Primo group s.r.o. (IČ: 25113593)
Kde budete pracovat:
Primo group s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 731 187 000
E-mail: primogroup@primogroup.cz

Prohlédnout dalších 535 nabídek práce na Kutnohorsku