Nabídka práce TELEFONISTA/- TKA - Most

S novou nabídkou volného pracovního místa TELEFONISTA/- TKA v lokalitě Most přichází na pracovní trh ke dni 25.03.2024 firma - zaměstnavatel Denwa s.r.o. (05020492). Výše nabídnuté mzdy je 42 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
TELEFONISTA/- TKA
Odvětví:
Administrativa
Profesní zařazení:
Operátoři telefonních panelů
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
25.03.2024
Mzda:
21 300 až 42 000 Kč
Jste stále v zaměstnaneckém poměru, ale uvažujete o změně práce? Nebojte se nám s předstihem zavolat a domluvit si pohovor.
Náplň práce:
- jednoduchý telemarketing
- snadná práce na pc
- schopnost pracovat v týmu a učit se novým věcem
Co nabízíme:
- pracovní prostředí v reprezentativních prostorách
- dlouhodobé a stabilní zaměstnání
- možnost kariérního růstu
- HPP (po domluvě lze sjednat DPP, DPČ)
- Průměrný měsíční plat až 23 000,-Kč
- fixní plat a nadstandardní neomezené finanční bonusy dle vašich schopností
- na odměnách a bonusech možnost zdvojnásobení platu
- zajímavý finanční bonus za 100% docházku
- pravidelný měsíční zaměstnanecký příspěvek na soukromý telefon
- matky s malými dětmi - po domluvě možná individuální pracovní doba
- zajímavé motivační soutěže (tablet, mobilní telefon, oblečení)
Rozšiřte řady našich zaměstnanců v call centru telekomunikační společnosti. Přijmeme nové kolegy. Příjemný a profesionální tým všech věkových kategorií.
HLÁSIT SE: Ilona Egydyová, tel.: 703 60 93 92 (8 - 16:30hod.). Vždy je potřeba zaslat Váš životopis na e-mail: info@avacall.cz, osobně po telefonické domluvě + zaslat životopis
K OSOBNÍMU JEDNÁNÍ ŽIVOTOPIS S SEBOU!

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
66462345
Zaměstnavatel:
Denwa s.r.o. (05020492)
Kde budete pracovat:
Denwa s.r.o. -1
Kontaktní údaje:
Tel.: 703 60 93 92
E-mail: firemnipece@outlook.com