Nabídka práce Pracovníci ostrahy, strážní - Roztoky na Praze západ

S novou nabídkou volného pracovního místa PRACOVNÍCI OSTRAHY, STRÁŽNÍ v lokalitě Roztoky na Praze západ přichází na pracovní trh ke dni 18.04.2024 firma - zaměstnavatel Academic Congress Hotel s.r.o. (07566557). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 18 900 Kč .

Pracovní pozice:
Pracovníci ostrahy, strážní
Odvětví:
Obrana a ochrana
Počet volných míst:
2
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
18.04.2024
Mzda:
18 900 Kč
Academic Congress Hotel s.r.o., hledá pro svůj tým nové zaměstnance na pozici „Strážný/á" na plný úvazek.
Místo práce : Roztoky u Prahy
Pracovní náplň:
- provádění obchůzek a obsluha bezpečnostního systému včetně kamerového, vyhodnocování a sledování snímání okolí budov, archivace nasnímaných záznamů.
- ochrana a střežení objektu a vedení předepsané evidence, dispečinku havarijní služby, provádění obchůzek objektu, kontrola pořádku u ubytovaných osob.
- kontrola a evidence příjezdů a odjezdů dopravních prostředků do garáže, pohyb po areálu a jeho opouštění, spojená s inkasem peněz, hlídáním, střežením a bezpečnostním dohledem nemovitosti.
- kontrola příchodů a odchodů pracovníků i návštěvníků včetně poskytování informací a namátkové kontroly příručních zavazadel odcházejících.
- výdej klíčů, zavírání a otevírání objektu, provádění obchůzek objektu, sledování bezpečnostních signalizačních zařízení.
Rj ,Uj výhodou

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné bez maturity a bez vyučení

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66517706
Zaměstnavatel:
Academic Congress Hotel s.r.o. (07566557)
Kde budete pracovat:
Academic Congress Hotel s.r.o.Roztoky
Kontaktní údaje:
Tel.: 603 352 652
E-mail: director@academic.cz