Nabídka práce PROCESNÍ TECHNICI (ZamK) - Frýdlant nad Ostravicí na Frýdeckomístecku

S novou nabídkou volného pracovního místa PROCESNÍ TECHNICI (ZAMK) v lokalitě Frýdlant nad Ostravicí na Frýdeckomístecku přichází na pracovní trh ke dni 02.10.2023 firma - zaměstnavatel BATZ CZECH, s.r.o. (27764052). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 35 000 Kč .

Pracovní pozice:
PROCESNÍ TECHNICI (ZamK)
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Strojírenští technici přístrojů, strojů a zařízení
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
02.10.2023
Mzda:
35 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody příspěvek na stravování
Poznámka k nabídce práce:
A02 z:24/6/2020 (ZamK)
Náplň práce:
- zajistit a definovat industiralizaci projektů dle BATZ a zákaznických standardů
- příprava technické dokumentace, vývojového diagramu, PFMEA, plánu údržby
- vizuální pomoc
- základní programování nebo modifikace montážní linky
- práce dle systému EMS
- trvalé zlepšování stávajících výrobních postupů a výrobních technologií s ohledem na ekonomické, kvantitativní cíle dle standardů BMS
- aktivní spolupráce s mateřskou společností.
Výhodou:
- anglický jazyk na úrovni C2
- hindský jazyk na úrovni C2
- znalost čtení výkresové dokumentace a znalost "automotive" standardů.
Požadujeme:
- základní schopnosti v oblasti programování výhodou
- schopnost samostatně organizovat a řídit svou práci, rozhodovat
- proaktivnost, týmový duch
- ochota cestovat, výsoká flexibilita
- koncepční myšlení
- profesionální chování.
Nabízíme:
- vhodné i pro absolventy škol
- 25 dní dovolené, příspěvek na stravování, výuka cizích jazyků hrazená zaměstnavatelem, firemní notebook a mobilní telefon.
Kontakt emailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66535637
Zaměstnavatel:
BATZ CZECH, s.r.o. (27764052)
Kde budete pracovat:
BATZ CZECH, s.r.o. - pracoviště
Kontaktní údaje:
Tel.: 702 275 978
E-mail: svichova@batzczech.cz

Další nabídka práce podle lokality