Nabídka práce Projektant - Žamberk na Orlickoústecku

S novou nabídkou volného pracovního místa PROJEKTANT v lokalitě Žamberk na Orlickoústecku přichází na pracovní trh ke dni 21.01.2022 firma - zaměstnavatel ENVIRMINE-ENERGO, a.s. (29383081). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 28 000 Kč .

Pracovní pozice:
Projektant
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Strojírenští technici projektanti, konstruktéři
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
21.01.2022
Mzda:
28 000 Kč
Česká, dynamicky se rozvíjející firma ENVIRMINE-ENERGO a.s., která nabízí svým zákazníkům dodávky technologických celků v oblasti dopravy, skladování a zpracování sypkých hmot, hledá pro svá pracoviště v Žamberku zkušeného a schopného kandidáta na pozici PROJEKTANT.
MÍSTO VÝKONU: Orlická kasárna č.p. 733, 564 01 Žamberk
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- koncepční řešení a samostatné projektování strojních zařízení dle zadání
- tvorba průvodní a výkresové dokumentace
- zpracování projektové dokumentace ve 2D a 3D
POŽADUJEME:
- SŠ/VŠ technického zaměření
- znalost práce se SW AutoCAD, Solidworks výhodou
- ŘP sk. B
- znalost AJ výhodou
- vysoké pracovní nasazení, preciznost, pečlivost, odpovědnost
- dobré komunikační dovednosti, schopnost pracovat samostatně i v týmu
NABÍZÍME:
- zázemí prosperující stabilní společnosti, působící na trhu již 27 let
- prostor pro seberealizaci a získávání zkušeností
- příležitost pro cílevědomé a rychle se učící absolventy
- motivující finanční ohodnocení odpovídající náročnosti pozice a nabízeným zkušenostem
- příjemné pracovní prostředí a mladý kolektiv
V případě zájmu o tuto pozici zašlete Váš životopis na: zamberk@envirenergo.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou

Reference:
66569542
Zaměstnavatel:
ENVIRMINE-ENERGO, a.s. (IČ: 29383081)
Kde budete pracovat:
ENVIRMINE-ENERGO, a.s., pracoviště Žamberk
Kontaktní údaje:
Tel.: 733 184 497, 465 613 320
E-mail: zamberk@envirenergo.cz

Prohlédnout dalších 1523 nabídek práce na Orlickoústecku