Nabídka práce Technik pro servis počítačových sítí - Vysoké Mýto na Orlickoústecku

S novou nabídkou volného pracovního místa TECHNIK PRO SERVIS POČÍTAČOVÝCH SÍTÍ v lokalitě Vysoké Mýto na Orlickoústecku přichází na pracovní trh ke dni 22.02.2024 firma - zaměstnavatel PC COMP s.r.o. (27545512). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 29 000 Kč .

Pracovní pozice:
Technik pro servis počítačových sítí
Odvětví:
Výroba a provoz
Služby
Informační technologie
Mechanici a opraváři informačních a komunikačních technologií
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
22.02.2024
Mzda:
29 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Nástup dle dohody.

Společnost PC COMP s.r.o. je stabilní společností působící v oboru IT.
Více informací naleznete na www.pccomp.eu.

Požadavky:
Nemáte strach ze síťových kabelů, z nastavení routerů ani z elektrické vrtačky.
Je Vám vlastní provádět práci precizně a máte přirozený talent laicky zákazníkovi vysvětlit, co servisní zásah bude obnášet.
Jste schopni improvizace a máte schopnost poradit si v neočekávaných situacích.
Nebojíte se vymýšlet nové věci a neztratíte hlavu při prvním zlomeném vrtáku.
Jste týmovým hráčem, který má chuť budovat mladou progresivní společnost.
Máte řidičský průkaz skupiny B.

Náplň práce:.
Budete u zákazníků instalovat Internet a všechno s tím související
Naučíme Vás počítačové sítě sestavovat, oživovat a přizpůsobovat na míru každému zákazníkovi.
Budete se podílet na tvorbě harmonogramů instalací a nákupů potřebných komponent.
Budete zákazníkům pomáhat s výběrem vhodného IT vybavení .
Budete spolupracovat na budování naší společnosti, její značky a spolu budeme tvořit její další směřování.
Můžete se podílet na návrhu a tvorbě nových produktů.

Nabízíme:
Atmosféru zavedené společnosti s velkým potenciálem dalšího růstu.
Mobilní telefon.
Flexibilní pracovní doba s jasně definovanými pravidly.
Firemní vzdělávání.

Kontakt: e-mailem kutal@pccomp.eu

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Reference:
66588418
Zaměstnavatel:
PC COMP s.r.o. (27545512)
Kde budete pracovat:
PC COMP s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 608 535 301
E-mail: kutal@pccomp.eu