Nabídka práce Strážný / strážná - Teplice

S novou nabídkou volného pracovního místa STRÁŽNÝ / STRÁŽNÁ v lokalitě Teplice přichází na pracovní trh ke dni 25.05.2022 firma - zaměstnavatel Mark2 Corporation Czech a.s. (25719751). Výše nabídnuté mzdy je 22 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Strážný / strážná
Odvětví:
Obrana a ochrana (volná místa na Teplicku)
Profesní zařazení:
Pracovníci ostrahy, strážní
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
25.05.2022
Mzda:
17 900 až 22 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce:
• Ochrana a ostraha majetku klienta
• Pochůzková činnost
• Kontrola bezpečnosti v rámci objektu
• Komunikace s policií a servisními organizacemi
Požadavky:
• Chuť pracovat
• výpis z RT
Nabízíme:
• Mzda až 108,- Kč/hod.
• Možnost týdenních výplat
• Zvýhodněné volání O2
• Pracovní poměr na dobu neurčitou a zázemí stabilní společnosti
• Kompletní uniformu a příspěvek na obuv
• Možnost profesního i platového růstu
• Zajímavý motivační program
• Zajistíme zkoušky profesní kvalifikace
V případě zájmu se hlásit e-mailem nebo telefonicky Po - Pá 9 - 17 hod

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Reference:
66593464
Zaměstnavatel:
Mark2 Corporation Czech a.s. (IČ: 25719751)
Kde budete pracovat:
Mark2 Corporation Czech a.s. - OC Galerie Teplice
Kontaktní údaje:
Tel.: 800 111 112
E-mail: prace@m2c.eu

Prohlédnout dalších 751 nabídek práce na Teplicku