Nabídka práce SVÁŘEČ/SVÁŘEČKA - RUČNÍ NEBO ROBOTICKÉ SVAŘOVÁNÍ - Hustopeče na Břeclavsku

S novou nabídkou volného pracovního místa SVÁŘEČ/SVÁŘEČKA - RUČNÍ NEBO ROBOTICKÉ SVAŘOVÁNÍ v lokalitě Hustopeče na Břeclavsku přichází na pracovní trh ke dni 11.01.2022 firma - zaměstnavatel Westfalia Metal s.r.o. (26239680). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je 32 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
SVÁŘEČ/SVÁŘEČKA - RUČNÍ NEBO ROBOTICKÉ SVAŘOVÁNÍ
Profesní zařazení:
Svářeči
Počet volných míst:
4
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Třísměnný provoz
Změněno dne:
11.01.2022
Mzda:
27 000 až 32 000 Kč
11.1.2022/ NÁPLŇ PRÁCE: veškeré svářečské práce výrobního i nevýrobního procesu, vedlejší činnosti - veškeré ostatní práce v dokončovacím procesu výroby. POŽADUJEME: vyučení v technickém oboru výhodou, 2 roky praxe výhodou, svářečský kurz výhodou (svařování v ochranné atmosféře CO2), ruční svařování - zkušenost s ručním svařováním CO2 podmínkou, u robotického svařování zkušenost se svařovacími roboty, vhodné také pro absolventy/ky. NABÍZÍME: jednorázový náborový příspěvek až 30.000 Kč, nadstandardně ohodnocené noční směny i přesčasové směny o víkendu, praní a servis pracovních oděvů, příspěvek na dojíždění pro zaměstnance ze vzdálenějších lokalit, dny dovolené nad rámec zákona, příspěvek na penzijní připojištění, odborné kurzy, školení, příspěvek na závodní stravování, firemní akce, odměna k životnímu jubileu/pracovnímu výročí, zvýhodněné mobilní tarify. KONTAKT: e-mailem: veronika.mrazkova@westfalia-mh.com nebo telefonicky 800 023 008 (09:00-15:00 hod.)

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
66640689, (Kontaktní pracoviště Hustopeče)
Zaměstnavatel:
Westfalia Metal s.r.o. (IČ: 26239680)
Kde budete pracovat:
Westfalia Metal s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 800 023 008
E-mail: veronika.mrazkova@westfalia-mh.com