Nabídka práce Správce systémů a HW - Tábor

S novou nabídkou volného pracovního místa SPRÁVCE SYSTÉMŮ A HW v lokalitě Tábor přichází na pracovní trh ke dni 29.06.2022 firma - zaměstnavatel VSP DATA a.s. (49241575). Výše nabídnuté mzdy je 35 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Správce systémů a HW
Odvětví:
Informační technologie (volná místa na Táborsku)
Profesní zařazení:
Programátoři počítačových aplikací specialisté
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
29.06.2022
Mzda:
25 000 až 35 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce:
- seznámení se interními systémy
- analýza a optimalizace interních procesů
- správa a údržba ERP
- uživatelská podpora
- zástupnost v rámci IT týmu

Požadavky:
- vzdělání SŠ/VŠ technického nebo ekonomického směru nebo znalosti obdobné úrovně
- pozitivní vztah k IT a technologiím
- zkušenost s ERP systémy
- znalost MS Office
- orientace v interních firemních procesech
- orientace v účetnictví a ekonomice podniku
Nabízíme: 5 týdnů dovolené , příspěvek na stravování , jazykový kurz v rámci firmy , příspěvek k penzijnímu připojištění a další benefity a prémie podle dosažených pracovních výsledků
Kontakt: emailem, telefonicky - 7:00 - 15:00.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Reference:
66642546
Zaměstnavatel:
VSP DATA a.s. (IČ: 49241575)
Kde budete pracovat:
VSP DATA a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 381 489 166, 731 401 572
E-mail: personalni@vspdata.cz

Prohlédnout dalších 1186 nabídek práce na Táborsku