Nabídka práce Koordinátor/ka zaměstnanců (Pracovníci v oblasti osobních služeb jinde neuvedení) - Hrochův Týnec na Chrudimsku

S novou nabídkou volného pracovního místa KOORDINÁTOR/KA ZAMĚSTNANCŮ (PRACOVNÍCI V OBLASTI OSOBNÍCH SLUŽEB JINDE NEUVEDENÍ) v lokalitě Hrochův Týnec na Chrudimsku přichází na pracovní trh ke dni 09.01.2024 firma - zaměstnavatel GoldStav CZ s.r.o. (28859863). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 21 800 Kč .

Koordinátor/ka zaměstnanců (Pracovníci v oblasti osobních služeb jinde neuvedení)
Odvětví:
Služby
Profesní zařazení:
Pracovníci v oblasti osobních služeb jinde neuvedení
Počet volných míst:
3
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
09.01.2024
Mzda:
21 800 Kč
Místo výkonu práce: Hrochův Týnec, Pardubický a Královehradecký kraj
Zájemci se mohou hlásit pouze na výše uvedené e-mailové adrese.

Jedná se o práci na pozici: Koordinátor/ka zaměstnanců (podpora a asistence budoucích i stávajících zaměstnanců - cizinců)
Požadujeme: aktivní znalost ukrajinského jazyka a komunikativní znalost českého jazyka (příp. slovenského jazyka); znalost maďarského, příp. dalšího jazyka výhodou, výpis z rejstříku trestů;
Náplň práce zejména: Koordinace zaměstnanců - cizinců, Organizační zabezpečení nástupu, Asistence u lékařských prohlídek, Koordinace zaměstnanců během pracovní doby, tlumočení během pracovní doby, osobní kontrola docházky zaměstnanců, Asistence zaměstnanců při řešení potřebných záležitostí, Komunikace s mistry ohledně plánování směn, Asistence při zajišťování ubytování, dohlížení na chod ubytovny (správce ubytovny)
Další požadavky: pracovitost, spolehlivost, pečlivost, řidičský průkaz skupiny B výhodou

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66694949
Zaměstnavatel:
GoldStav CZ s.r.o. (28859863)
Kde budete pracovat:
GoldStav CZ s.r.o. - 01
Kontaktní údaje:
E-mail: goldstav@goldstav.cz

Další nabídka práce podle lokality