Nabídka práce strojní zámečník - Kroměříž

S novou nabídkou volného pracovního místa STROJNÍ ZÁMEČNÍK v lokalitě Kroměříž přichází na pracovní trh ke dni 15.06.2022 firma - zaměstnavatel MORAVIA ŘETĚZY a.s. (26223139). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 19 700 Kč .

Pracovní pozice:
strojní zámečník
Odvětví:
Výroba a provoz (nabídky práce na Kroměřížsku)
Profesní zařazení:
Zámečníci strojů
Počet volných míst:
3
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
15.06.2022
Mzda:
19 700 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody stravenkový paušál, bonus za docházku, růst platu po zkušební době
Poznámka k nabídce práce:
PRACOVIŠTĚ Kroměříž
- Náplň práce: manuální opracování strojních součástí (pilník, bruska, vrtačka, apod)
- Požadavky: nižší střední odborné vzdělání ve strojírenském oboru, znalost čtení výkresové dokumentace, pečlivost, manuální zručnost
- práce ve 2-směnném provozu, Po-Pá 6:00 - 14:00 / 14:00 - 22:00 hod
- Nabídka: stravenkový paušál, bonus za docházku, růst platu po zkušební době
- Kontakt osobně na pracovišti každé úterý v čase 9:00-11:00 hod., nebo kontakt telefonicky Po-Pá (9:00 - 14:00 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: prace@moravia-retezy.cz.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Nižší střední odborné
Dovednosti:
Jiné znalost čtení výkresové dokumentace

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU.

Reference:
66701929
Zaměstnavatel:
MORAVIA ŘETĚZY a.s. (IČ: 26223139)
Kde budete pracovat:
MORAVIA ŘETĚZY a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 573 360 365
E-mail: prace@moravia-retezy.cz

Prohlédnout dalších 708 nabídek práce na Kroměřížsku