Nabídka práce DISPEČER/KA MKD SE ZNALOSTÍ RUSKÉHO JAZYKA - Vysoké Mýto na Orlickoústecku

S novou nabídkou volného pracovního místa DISPEČER/KA MKD SE ZNALOSTÍ RUSKÉHO JAZYKA v lokalitě Vysoké Mýto na Orlickoústecku přichází na pracovní trh ke dni 09.01.2024 firma - zaměstnavatel Šmídl s.r.o. (26009030). Výše nabídnuté mzdy je 50 000 Kč hrubého. Výhodou pracovní nabídky je možnost práce s ubytováním.

Pracovní pozice:
DISPEČER/KA MKD SE ZNALOSTÍ RUSKÉHO JAZYKA
Odvětví:
Administrativa
Doprava
Profesní zařazení:
Dopravní dispečeři
Počet volných míst:
3
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
09.01.2024
Mzda:
28 920 až 50 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na výuku jazyků
Podnikové stravování
Ubytování příspěvek na bydlení
Pro středisko Vysoké Mýto přijmeme do svého týmu dispečera/ku MKD
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- zajišťování přeprav pro významné zákazníky
- řešení nenadálých změn v nakládkách a různých provozních situacích
POŽADUJEME:
- oragnizační a komunikační schopnosti
- odolnost vůči stresu
- samostatnost a zodpovědnost
- flexibilita
- praxe v oblasti dopravy podmínkou
- znalost Nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 561/2006
NABÍZÍME:
- cafeterie
- sick days, free days
- sleva na vozidlo ŠKODA
- výhodné volání a data od Vodafone
- odborná školení
KONTAKTt: telefonicky nebo email

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Jazykové znalosti:
Ruština (aktivní)

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Ano, zaměstnavatel Šmídl s.r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost ubytování.

Reference:
66715067
Zaměstnavatel:
Šmídl s.r.o. (26009030)
Kde budete pracovat:
Šmídl s.r.o. - pracoviště - Průmyslová zóna Voštice
Kontaktní údaje:
Tel.: 737 796 918
E-mail: andrea.kolarova@smidl.cz