Nabídka práce Asistent prevence kriminality - Jinočany na Praze západ

S novou nabídkou volného pracovního místa ASISTENT PREVENCE KRIMINALITY v lokalitě Jinočany na Praze západ přichází na pracovní trh ke dni 13.01.2022 firma - zaměstnavatel Obec Jinočany (00241342). Výše nabídnuté mzdy za (30 hod/týdně) je 12 803 Kč hrubého. Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Asistent prevence kriminality
Odvětví:
Zdravotnictví (volná místa na Praze západ)
Profesní zařazení:
Asistenti ochrany veřejného zdraví
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
30
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
13.01.2022
Mzda:
12 115 až 12 803 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc
Zvláštní prémie mimořádné odměny, osobní ohodnocení
Jiné výhody přátelský kolektiv
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce:

- Hlídání přechodů pro chodce. Dohled nad bezpečností silničního provozu zejména v okolí školy a autobusových zastávek.
- Dohled nad bezpečností dětí - potlačování projevů šikany, fyzického a verbálního napadání, kouření dětí.
- Sledování projevů agresivity, násilí či poškozování majetku. Dozor nad dětskými hřišti a veřejnými prostranstvími v obci. Monitoring poničených dopravních značení a dalšího majetku (např. prvky na dětských hřištích, lavičky na zastávkách, aj.)
- Dohled nad dodržováním vyhlášek a nařízení obce v oblasti veřejného pořádku. Upozorňování občanů na porušování těchto vyhlášek a nařízení. Např. dodržování pořádku a klidu v obci.
- Kontrola pracovních čet.
- Dohled nad dodržováním čistoty v obci.
- Komunikace s občany, přijímání připomínek a nových podnětů.
- Pravidelný a častý pohyb v ulicích obce, schopnost být občanům v případě potřeby k dispozici.
- Součinnost např. s Městskou policií v Rudné.
- Další činnosti přispívající k ochraně bezpečnosti osob a majetku.

Nabízíme: 5 týdnů dovolené, přátelský kolektiv, mimořádné odměny, po zapracování na základě dobrých výsledků možnost osobního ohodnocení.

Pracovní úvazek: možný i plný
Mzda bude stanovena dle vzdělání a praxe.
Nástup: Ihned nebo dle dohody

První kontakt se zaměstnavatelem: osobně: Jinočany, Nám. 5. května 19 (Obecní úřad).

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)

Reference:
66750760
Zaměstnavatel:
Obec Jinočany (00241342)
Kde budete pracovat:
Obec Jinočany
Kontaktní údaje:
Tel.: 737 409 370
E-mail: ucto@jinocany.cz

Prohlédnout dalších 1597 nabídek práce na Praze západ