Nabídka práce seřizovač - Tábor

S novou nabídkou volného pracovního místa SEŘIZOVAČ v lokalitě Tábor přichází na pracovní trh ke dni 07.06.2022 firma - zaměstnavatel BRISK Tábor a.s. (47252090). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je 30 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
seřizovač
Odvětví:
Výroba a provoz (nabídky práce na Táborsku)
Profesní zařazení:
Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů
Počet volných míst:
4
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Změněno dne:
07.06.2022
Mzda:
27 100 až 30 000 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování
Dovolená navíc
Zvláštní prémie příplatky nad rámec zákoníku práce, pololetní odměny
Jiné výhody penzijní připojištění, beneitní cafeterie, odměny za zlepšovací návrhy
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce:
- seřizování, obsluha a provádění základní údržbu strojů, zařízení a montážních linek,
- evidování technických dat o průběhu výroby,
- předávání pokynů obsluze,
- průběžná kontrola kvality výrobků,
- práci nabízíme na dílně s třísměnným provozem.

Požadujeme:
- orientace v technických dokumentech a v práci s měřidly,
- manuální zručnost a spolehlivost,
- základní práce s PC.

Zájemcům nabízíme práci v české, stabilní, rodinné firmě s dlouholetou tradicí, dále týden dovolené navíc, pracovní týden 37,5 hodiny, pololetní odměny, příplatky nad rámec zákoníku práce, penzijní připojištění, podnikový lékař a zubař v areálu společnosti, dotované závodní stravování, odměny za pracovní výročí, odměny za zlepšovací návrhy, slevu v podnikové prodejně, benefitní systém Cafeterie, programy na podporu zdraví zaměstnanců, kulturní a sportovní akce pro zaměstnance a další aktivity.

Kontakt: telefonicky, e-mailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola
Dovednosti:
Práce s PC základní práce

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU.

Reference:
66754137
Zaměstnavatel:
BRISK Tábor a.s. (IČ: 47252090)
Kde budete pracovat:
BRISK Tábor a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 381 492 230
E-mail: stegerova@brisk.cz

Prohlédnout dalších 1228 nabídek práce na Táborsku