Nabídka práce Bioanalytik pro klinickou biochemii - Prachatice

S novou nabídkou volného pracovního místa BIOANALYTIK PRO KLINICKOU BIOCHEMII v lokalitě Prachatice přichází na pracovní trh ke dni 17.05.2022 firma - zaměstnavatel Nemocnice Prachatice,a.s. (26095165). Výše nabídnuté mzdy za (30 hod/týdně) je 42 500 Kč hrubého. Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Bioanalytik pro klinickou biochemii
Odvětví:
Věda a výzkum
Zemědělství a lesnictví
Profesní zařazení:
Biochemici, biofyzici
Pracovní poměr - plný úvazek
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
30
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
17.05.2022
Mzda:
30 000 až 42 500 Kč
Požadujeme: Vysokoškolské vzdělání se zaměřením na klinickou chemii nebo biochemii, vhodné pro absolventy, zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost, pracovitost, zodpovědnost

Náplň práce: identifikace, hodnocení a zajištění zpracování vzorků biologického materiálu, příprava materiálu pro laboratorní činnost, ukládání laboratorních chemikálií a setů a kontrola jejich použitelnosti, používání přístrojové a laboratorní techniky a zabezpečování její údržby, základní i specializovaná laboratorní vyšetření a měření, zpracování vzorků pro IKK a EKK, atd.

Smluvní mzda podle zkušeností a praxe, nadstandardní délka dovolené (30 dní), mateřská školka s prodlouženou pracovní dobou, příspěvek na pezijní připojištění ve výši až 3.600,- Kč/ročně, odměny k pracovním a životním výročím, benefity na zdraví, sport, kulturu a vzdělání

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Magisterské

Reference:
66766007
Zaměstnavatel:
Nemocnice Prachatice,a.s. (IČ: 26095165)
Kde budete pracovat:
Nemocnice Prachatice,a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 702236509
E-mail: bicanova@nempt.cz

Prohlédnout dalších 619 nabídek práce na Prachaticku