Nabídka práce NUTRIČNÍ SPECIALISTA/SPECIALISTKA, VÝŽIVOVÝ PORADCE/PORADKYNĚ - Frýdek-Místek

S novou nabídkou volného pracovního místa NUTRIČNÍ SPECIALISTA/SPECIALISTKA, VÝŽIVOVÝ PORADCE/PORADKYNĚ v lokalitě Frýdek-Místek přichází na pracovní trh ke dni 22.06.2022 firma - zaměstnavatel Kamila Klusová (08004714). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 25 000 Kč .

NUTRIČNÍ SPECIALISTA/SPECIALISTKA, VÝŽIVOVÝ PORADCE/PORADKYNĚ
Odvětví:
Zdravotnictví (nabídky práce na Frýdeckomístecku)
Profesní zařazení:
Nutriční asistenti
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
22.06.2022
Mzda:
25 000 Kč
Nabízené benefity
Zvláštní prémie bonusový systém
Poznámka k nabídce práce:
A16 z:8/12/2021 a:22/6/2022
Pracovní náplň:
- poradenství v oblasti zdraví, dietologie a výživy pro zajištěnou klientelu.
Požadujeme:
- vzdělání min. SŠ, certifikovaný kurz - výživového poradce
- znalost v oboru zdraví a dietologie
- výborné prodejní, prezentační, organizační a komunikační schopnosti
- zákaznicky orientovanou osobnost
- uživatelskou znalost práce na PC
- aktivitu, samostatnost, iniciativnost, loajalitu
- dynamickou osobnost příjemného vystupování
- vztah ke zdravému životnímu stylu, dietologii a výživě
- ochotu a schopnost učit se.
Výhodou:
- VŠ.
Nabízíme:
- možnost také částečného úvazku
- odpovídající ohodnocení (fixní plat + bonusový systém)
- proškolení v systému společnosti
- příjemné pracovní prostředí.
Životopis s fotografií zašlete na e-mail: kamila.klusova@nutriadapt.cz .

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Práce s PC uživatelská znalost
Jiné certifikovaný kurz-výživový poradce

Reference:
66771505
Zaměstnavatel:
Kamila Klusová (IČ: 08004714)
Kde budete pracovat:
Kamila Klusová- pracoviště J.V. Sládka 41, Frýdek-Místek
Kontaktní údaje:
Tel.: 737 272 088
E-mail: kamila.klusova@nutriadapt.cz

Prohlédnout dalších 1167 nabídek práce na Frýdeckomístecku