Nabídka práce Účetní senior - Těchonín na Orlickoústecku

S novou nabídkou volného pracovního místa ÚČETNÍ SENIOR v lokalitě Těchonín na Orlickoústecku přichází na pracovní trh ke dni 09.09.2022 firma - zaměstnavatel BH daňová kancelář, s.r.o. (07747586). Výše nabídnuté mzdy je 36 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Účetní senior
Odvětví:
Administrativa (volná místa na Orlickoústecku)
Finance (volná místa na Orlickoústecku)
Profesní zařazení:
Odborní účetní všeobecní
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
09.09.2022
Mzda:
30 000 až 36 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
NÁSTUP DLE DOHODY
Náplň práce:
- zpracování účetnictví a daňové evidence
- zpracování mezd
- komunikace s klienty
- komunikace s úřady
Požadujeme:
- znalost podvojného účetnictví
- znalost zpracování mezd (není podmínkou)
- základní znalost daňové a účetní problematiky
Nabízíme:
- práci na HPP
- prac. smlouvu na dobu neurčitou
- odpovídající finanční ohodnocení
- práci v malém kolektivu
- flexibilní pracovní dobu
- firemní akce
- stravenkový paušál, příspěvek na dopravu, firemní vzdělávání, motivační odměny
Kontakt: telefonicky 8 - 17 hodin nebo e-mailem

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou
Dovednosti:
Ekonomika - podvojné účetnictví
Ekonomika - účetnictví a daňové evidence

Otázky a odpovědi k volnému pracovnímu místu:

Toto nabízené volné místo není vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66774574
Zaměstnavatel:
BH daňová kancelář, s.r.o. (07747586)
Kde budete pracovat:
BH daňová kancelář, s.r.o. - pracoviště Těchonín
Kontaktní údaje:
Tel.: 603 164 832
E-mail: blanka.huskova@huskova.cz

Prohlédnout dalších 1328 nabídek práce na Orlickoústecku