Nabídka práce Dispečer/ka provozu mechanizace - Haňovice na Olomoucku

S novou nabídkou volného pracovního místa DISPEČER/KA PROVOZU MECHANIZACE v lokalitě Haňovice na Olomoucku přichází na pracovní trh ke dni 13.01.2022 firma - zaměstnavatel Zemědělské družstvo Haňovice (00147346). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 30 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Dispečer/ka provozu mechanizace
Profesní zařazení:
Odborní pracovníci organizace a řízení
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
13.01.2022
Mzda:
25 000 až 30 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc
Jiné výhody
Náplň práce: Požadujeme uživatelskou znalost MS Excel, MS Word, práce s internetem, pořizovací program zásob, fakturace, mzdy. Příjemné vystupování. Řidičský průkaz skupiny B a T. Vedení zaměstnanců, kontrola odvedené práce, technická kontrola při poruchách v terénu, zpracování prvních dokladů pro mzdy, zajišťování chodu skladu náhradních dílů včetně potřebných nákupů a výdejů materiálu, správa a objednávky technických plynů, nafty, Ad-blue, objednávání výdej a evidence OOPP, evidence silniční daně + zpracování prvotních dokladů, organizace práce pro cizí subjekty + zpracování podkladů k fakturaci. Zam. výhody: Mobilní telefon i k soukromým účelům, po roce příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, týden dovolené navíc, příspěvek na stravování. Kontakt je možný POUZE telefonicky (v pracovní dny od 8.00.-14.00 hodin) nebo emailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Práce s PC - internet a elektronická pošta
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Řidičský průkaz - řízení traktorů - skupina T

Reference:
66785362, (Kontaktní pracoviště Olomouc)
Zaměstnavatel:
Zemědělské družstvo Haňovice (IČ: 00147346)
Kde budete pracovat:
Zemědělské družstvo Haňovice
Kontaktní údaje:
Tel.: 737 921 346, 601 188 660
E-mail: zednik@zdhanovice.cz, bohac@zdhanovice.cz