Nabídka práce Grafik/čka/ DTP operátor - Luže na Chrudimsku

S novou nabídkou volného pracovního místa GRAFIK/ČKA/ DTP OPERÁTOR v lokalitě Luže na Chrudimsku přichází na pracovní trh ke dni 08.06.2022 firma - zaměstnavatel NO INSTANT DESIGN s.r.o. (04425898). Výše nabídnuté mzdy za (20 hod/týdně) je přinejmenším 16 200 Kč . Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Grafik/čka/ DTP operátor
Odvětví:
Informační technologie (volná místa na Chrudimsku)
Kultura a sport (volná místa na Chrudimsku)
Profesní zařazení:
Grafici a výtvarníci v multimédiích
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
20
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
08.06.2022
Mzda:
16 200 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Práce možná i pro OZP.
Možnost i plného úvazku 40h/týdně při mzdě 25.000Kč

Místo výkonu práce: Košumberk

NÁPLŇ PRÁCE: tvorba firemní propagace, sazba DTP tiskovin, předtisková příprava do výroby, postprodukce, retuše fotografií a práce se skenerem
Budete navrhovat loga, tiskoviny, inzerci, ilustrace, ikony, weby, výstavní expozice, polepy dopravních prostředků, katalogy a mnoho dalšího dle svých schopností.
Samostatná i dílčí práce na projektech.

POŽADAVKY: úplné střední odborné s maturitou (bez vyučení) s výtvarným či polygrafickým zaměřením vyšší, odborné, ovládání sw Photoshop, Illustrator, InDesign, ovládání předtiskové přípravy a technologie polygrafické výroby, praxe v oboru velkou výhodou, cit pro detail a kompozici, pečlivost a umět se naplno soustředit na zadaný úkol, nést odpovědnost za odvedenou práci, chuť a odvaha zdokonalovat se v oboru, být týmovým hráčem - dokázat o své práci přemýšlet, diskutovat o ní, ale i pokorně přijmout názory druhých, nevadí ti klidné, nekuřácké prostředí a práce v maloměstě.

NABÍZIME: různorodá a kreativní práce na zajímavých projektech, která tě bude rozhodně bavit, tvá práce bude vidět u regionálních organizací i u velkých korporací, rozvoj vlastní kreativity v inspirativním prostředí, profesionální vybavení Apple a nejnovější Adobe sw, podpoříme tvé vzdělávání a osobnostní rozvoj, vlastní pracovní místo a vytápěná kancelář, odpovídající platové ohodnocení

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: mobilní telefon

První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle, na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Reference:
66814850
Zaměstnavatel:
NO INSTANT DESIGN s.r.o. (IČ: 04425898)
Kde budete pracovat:
NO INSTANT DESIGN s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 603303591
E-mail: info@noinstant.cz

Prohlédnout dalších 997 nabídek práce na Chrudimsku