Nabídka práce Všeobecné sestry - Čáslav na Kutnohorsku

S novou nabídkou volného pracovního místa VŠEOBECNÉ SESTRY v lokalitě Čáslav na Kutnohorsku přichází na pracovní trh ke dni 24.08.2022 firma - zaměstnavatel Městská nemocnice Čáslav (00873764). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 45 000 Kč hrubého. Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek. Výhodou pracovní nabídky je možnost práce s ubytováním.

Pracovní pozice:
Všeobecné sestry
Odvětví:
Zdravotnictví (volná místa na Kutnohorsku)
Profesní zařazení:
Všeobecné sestry se specializací
Počet volných míst:
4
Pracovní poměr - plný úvazek
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Změněno dne:
24.08.2022
Mzda:
35 000 až 45 000 Kč
Nabízené benefity
Ubytování
Podnikové stravování
Dovolená navíc
Zvláštní prémie
Předškolní zařízení
Poznámka k nabídce práce:
Program vysoce kvalifikovaný zaměstnanec

Požadujeme:
o VŠ popř. SŠ vzdělání v oboru případně (odborná způsobilost k výkonu zdravotní sestry, včetně PSS ošetřovatelská péče o dospělé nebo ARIP),
o zdravotní způsobilost a trestní bezúhonnost,
o klientsky orientovaný přístup, vstřícné a milé vystupování,
o předchozí praxe na lůžkovém oddělení nutná, minimálně 5 let,
o uživatelská znalost práce na PC podmínkou,
o profesionální přístup k plnění úkolů, samostatnost, iniciativu,
o organizační schopnosti - vedení týmů několika stanic, organizace práce na oddělení,
o schopnost aplikovat nové změny a trendy do praxe, sledování novinek, ochotu se vzdělávat.

Náplň práce:
o řídí a organizuje práci ošetřovatelského týmu na oddělení,
o zodpovídá za účelné využití pracovní doby svých podřízených,
o zodpovídá za správné provádění standardních ošetřovatelských postupů, včetně jejich průběžné kontroly,
o účastní se primářských vizit a pracovních porad na oddělení.

Nástup: ihned nebo dohodou, dále dle výsledku výběrového řízení.
PP na dobu jednoho roku s pravděpodobností prodloužení na dobu neurčitou při oboustranné spokojenosti.

Požadované doklady: Přihláška se strukturovaným životopisem a uvedením koncepce rozvoje vedení péče na oddělení (INT).

Pro tyto pozice nabízíme:
o velmi dobré platové ohodnocení náborový příspěvek a příspěvek za doporučení nového zaměstnance,
o osobní příplatky,
o rizikové příplatky (práce ve ztíženém pracovním prostředí),
o zvláštní příplatky - práce na operačních sálech, JIP,
o příplatky za práci přesčas a směnný provoz,
o zázemí stabilního zaměstnavatele.

Zaměstnanecké benefity:
o možnost velmi pěkného ubytování,
o zajištění dětské skupiny (školky),
o týden dovolené navíc,
o dotované závodní stravování,
o výhodný mobilní tarif.

Příspěvky z FKSP:
o na dovolenou pro zaměstnance 8.000,- Kč/každý rok,
o tábory pro děti zaměstnanců 3.000,- Kč každý rok,
o finanční odměny k životnímu a pracovnímu výročí,
o peněžní dary za dárcovství krve,
o bezúročnou půjčku ve výši 25.000,- Kč se splatností 5 let,
o jednorázovou sociální výpomoc ve výši 15.000,- Kč,
o příspěvek na očkování,
o možnost zajištění rehabilitace a masáží.

V případě zájmu pište na uvedený email, nebo volejte v pracovní dny.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Práce s PC

Otázky a odpovědi k volnému pracovnímu místu:

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Ano, zaměstnavatel Městská nemocnice Čáslav uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost ubytování.

Ano, Městská nemocnice Čáslav uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
66821052
Zaměstnavatel:
🏥 Nemocnice Čáslav nabídky práce

Kde budete pracovat:
Městská nemocnice Čáslav
Kontaktní údaje:
Tel.: 604 567 287
E-mail: marcela.pruchova@nemcaslav.cz

Prohlédnout dalších 453 nabídek práce na Kutnohorsku