Nabídka práce Účetní všeobecní - Český Těšín na Karvinsku

S novou nabídkou volného pracovního místa ÚČETNÍ VŠEOBECNÍ v lokalitě Český Těšín na Karvinsku přichází na pracovní trh ke dni 06.09.2022 firma - zaměstnavatel Procart group s.r.o. (04100549). Výše nabídnuté mzdy za (20 hod/týdně) je 30 000 Kč hrubého. Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Účetní všeobecní
Odvětví:
Administrativa (nabídky práce na Karvinsku)
Finance (nabídky práce na Karvinsku)
Pracovní poměr - plný úvazek
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
20
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
06.09.2022
Mzda:
19 000 až 30 000 Kč
Nabízené benefity
Zvláštní prémie
Jiné výhody přísp. na stravování
Jsme malou účetní firmou nabízející služby v oblasti vedení účetnictví malým a středním firmám. Hledáme osobu, která se nebojí různorodé práce, je zodpovědná a má pozitivní přístup k práci.
Naše požadavky:
- Odpovědnost za vedení účetnictví malých podniků.
- Dobrá znalost daňové legislativy a touha nadále se vzdělávat.
- Vzdělání ekonomického směru (účetnictví, daně, finance).
- Praxe na pozici účetní výhodou.
- Znalost účetního systému Premier výhodou.
- Spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, samostatnost, přesnost, loajalita.
- Analytické myšlení.
- Uživatelskou znalost práce na PC - MS Office.
- Pozitivní přístup k práci.
Náplň práce:
- Zpracování daňových přiznání (DPH, DPPO, DPFO, Daň silniční, apod.)
- Účtování přijatých a vydaných faktur, pokladny, banky, skladu.
- Zpracování inventarizace.
- Znalost zpracování mezd výhodou.
- Příprava reportů a finančních analýz dle potřeb či požadavků vedení společnosti.
- Zpracování statistických výkazů a reportů.
- Zpracování měsíčních a ročních závěrek.
- Komunikace se státní správou.
- Vyúčtování zahraničních pracovních cest.

Nabízíme
- Dobré finanční ohodnocení dle znalostí a zkušeností v oboru od Kč 19.000,- do 35.000,-.
- Zaměstnání na hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou.
- Příspěvek na stravování.
- Školení v daňové oblasti.
- Bonusy a prémie.
- Různorodou a odpovědnou práci.
- Nástup možný ihned
- Přátelský kolektiv.

Způsob kontaktu: předem telefonicky (po-pá 9:00-15:00) domluvit schůzku nebo e-mailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou

Reference:
66824969
Zaměstnavatel:
Procart group s.r.o. (04100549)
Kde budete pracovat:
Procart group s.r.o..
Kontaktní údaje:
Tel.: 777 344 792
E-mail: info@procart.cz

Prohlédnout dalších 532 nabídek práce na Karvinsku