Nabídka práce Stavební dělník - Hulín na Kroměřížsku

S novou nabídkou volného pracovního místa STAVEBNÍ DĚLNÍK v lokalitě Hulín na Kroměřížsku přichází na pracovní trh ke dni 04.08.2022 firma - zaměstnavatel MONT-KOVO, spol. s r.o. (60746378). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 33 500 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Stavební dělník
Odvětví:
Stavebnictví (nabídky práce na Kroměřížsku)
Profesní zařazení:
Dělníci v oblasti výstavby a údržby budov
Počet volných míst:
5
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
04.08.2022
Mzda:
26 000 až 33 500 Kč
Nabízené benefity
Zvláštní prémie
Jiné výhody stravenky, vzdělávací kurzy, školení
Poznámka k nabídce práce:
PRACOVIŠTĚ Hulín - práce dle zakázek v rámci Moravy
- Náplň práce: Práce tesařské, betonářské, železářské na spodních stavbách pro montované ocelové haly v regionu Morava. Přípravné a dokončovací stavební práce, Pomocné práce kolem staveb, Nástup možný ihned po osobním pohovoru. Praxe v oboru nutná.
- Požadavky: vzdělání není rozhodující (výhodou bude odborné vyučení v oboru zedník / tesař), praxe 3 roky v oboru stavebnictví, spolehlivost, časová flexibilita, samostatnost, zručnost, zodpovědnost, zdravotní způsobilost k výkonu práce, ŘP sk. B
- Nástup možný ihned po osobním pohovoru
- Benefity: bonusy, prémie, vzdělávací kurzy, školení, stravenky (příspěvek na stravování), příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce, nemonotónní práce na plný úvazek, flexibilní začátek a konec pracovní doby, možnost si napracovat hodiny
- kontakt možný telefonicky nebo po domluvě osobně v sídle firmy v Břestě (Po-Pá, 8:00 - 14:00 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: martin.salek@montkovo.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Bez vzdělání

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU.

Reference:
66825599
Zaměstnavatel:
MONT-KOVO, spol. s r.o. (IČ: 60746378)
Kde budete pracovat:
MONT-KOVO, spol. s r.o. - Hulín
Kontaktní údaje:
Tel.: 602 108 158
E-mail: martin.salek@montkovo.cz

Prohlédnout dalších 702 nabídek práce na Kroměřížsku

Užitečné informace k pracovnímu místu

Pomocní pracovníci ve stavebnictví a dělníci pomáhají kvalifikovaným řemeslníkům a vykonávají pracovní činnosti na stavbách a staveništích. Zaměstnávají je stavební firmy, živnostníci a dodavatelé prací a provozovatelé.