Nabídka práce Skladník - skladnice - Žirovnice na Pelhřimovsku

S novou nabídkou volného pracovního místa SKLADNÍK - SKLADNICE v lokalitě Žirovnice na Pelhřimovsku přichází na pracovní trh ke dni 05.04.2024 firma - zaměstnavatel DETAIL CZ s.r.o. (25170791). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 24 000 Kč .

Pracovní pozice:
Skladník - skladnice
Odvětví:
Výroba a provoz
Doprava
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Skladníci, obsluha manipulačních vozíků
Počet volných míst:
2
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
05.04.2024
Mzda:
24 000 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování stravování v závodní jídelně s příspěvkem na stravu
Dovolená navíc 25 dnů dovolené
Zvláštní prémie bonus za docházku
Náplň práce: balení hotových výrobků dle pracovních instrukcí, příjem zboží do skladu přes čárový kód, zajištění balení výrobků tak, aby bylo vše na vývoz připravené, spolupráce na provádění pravidlených inventur skladu hotových výrobků, ukládání zkontrolovaných hotových výrobků do regálu skladu, zajišťování identifikace výrobků skladovou kartou, nakládání a vykládání aut.
Požadujeme: zodpovědnost, důslednost samostatnost, práce ve dvousměnném provozu, ŘP na VZV výhodou, praxe v obdobné pozici výhodou.
Nabízíme: jistota zaměstnání, práce v české firmě s českým majitelem (Wikov Group), 13. a 14. mzda, 25 dnů dovolené, stravování v závodní jídelně s příspěvkem na stravu, bonus za docházku.
Nástup možný po dohodě. Možnost uzavření PP na dobu neurčitou.
Kontakt na emailu coufalova@detail-cz.cz nebo na telefonu 606 277 080 nebo osobně v místě výkonu práce: Detail.cz s.r.o., Žižkova 771, Žirovnice v čase 8-16 hodin.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV)
Jiné zodpovědnost, důslednost, samostatnost

Reference:
66826969
Zaměstnavatel:
DETAIL CZ s.r.o. (25170791)
Kde budete pracovat:
DETAIL CZ s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 606277080
E-mail: coufalova@detail-cz.cz

Další nabídka práce podle lokality