Nabídka práce PROJEKTOVÝ/Á VEDOUCÍ PROJEKTŮ - Liberec

S novou nabídkou volného pracovního místa PROJEKTOVÝ/Á VEDOUCÍ PROJEKTŮ v lokalitě Liberec přichází na pracovní trh ke dni 21.07.2022 firma - zaměstnavatel NeP Company s.r.o. (04493001). Výše nabídnuté mzdy je 60 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
PROJEKTOVÝ/Á VEDOUCÍ PROJEKTŮ
Odvětví:
Administrativa (volná místa na Liberecku)
Management (volná místa na Liberecku)
Ostatní řídící pracovníci v oblasti správy podniku, administrativních a podpůrných činností
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
21.07.2022
Mzda:
30 000 až 60 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody
Poznámka k nabídce práce:
Projektový/á vedoucí projektů
Head of project management
Místo výkonu práce: Centrum Liberec (přesná adresa bude upřesněna)
Náplň práce:
- Řízení projektů ve všech jeho fázích - inicializace, plánování, realizace, monitoring a reporting, prezentace výstupů, vyhodnocení a uzavření.
- Stanovení časového a finančního plánu realizace projektů.
- Sestavení, vedení a řízení projektového týmu.
- Řízení finančních zdrojů, nákladů, výnosů a cashflow projektu.
- Koordinace postupů prací a návazností činností v jednotlivých úkolech.
- Řízení komunikace v projektu, podpora a motivování členů projektu k efektivnímu výkonu.
- Řízení a kontrola kompletní dokumentace k projektu.
- Analýza a řízení rizik a příležitostí v projektech.
- Řízení všech dostupných zdrojů v projektech.
- Koordinace a spolupráce při tvorbě vstupních analýz předmětu a cílů projektů.
- Spolupráce na výběrovém řízení a smluvním zabezpečení projektů.
- Řízení změn v projektu.
- Kontrola dodržování harmonogramu prací, výstupů z projektu a jejich akceptace zúčastněnými stranami.
- Reportování stavu realizace projektu směrem dovnitř projektového týmu i směrem ven na stranu zadavatele projektu.
Požadujeme:
- SŠ s maturitou
- Praxe na obdobné pozici min. 3 roky včetně vedení týmu
- Uživatelská znalost práce s PC (MS Office)
- Řidičský průkaz skupiny B
- Zkušenost s reportingem a prací s Asanou
- Výborné komunikační a vyjednávací schopnosti
- Odpovědnost, samostatnost, schopnost týmové spolupráce, komunikativnost, tah na branku
- Časovou flexibilitu
- AJ výhodou
Nabízíme:
- Fixní mzda
- Kvartální odměny dle plnění plánu
- Notebook
- Mobilní telefon
- Flexibilní pracovní doba, většinou od 9 - 17
- Bonus za odpracované roky a životní jubilea
- Dovolená 5 týdnů
- Firemní akce a soutěže
- Nástup možný ihned
- Místo výkonu práce: Liberec - centrum
Zaslat životopis e-mailem na hr@nepcompany.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Reference:
66829446
Zaměstnavatel:
NeP Company s.r.o. (IČ: 04493001)
Kde budete pracovat:
NeP Company s.r.o.
Kontaktní údaje:
E-mail: hr@nepcompany.cz

Prohlédnout dalších 1504 nabídek práce na Liberecku