Nabídka práce TECHNICKÝ PRACOVNÍK / PRACOVNICE (STAVEBNÍ A PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ / ELEKTRIKÁŘKA) - Valdice na Jičínsku

S novou nabídkou volného pracovního místa TECHNICKÝ PRACOVNÍK / PRACOVNICE (STAVEBNÍ A PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ / ELEKTRIKÁŘKA) v lokalitě Valdice na Jičínsku přichází na pracovní trh ke dni 27.06.2022 firma - zaměstnavatel Vězeňská služba České republiky (00212423). Výše nabídnuté mzdy je 30 330 Kč hrubého.

TECHNICKÝ PRACOVNÍK / PRACOVNICE (STAVEBNÍ A PROVOZNÍ ELEKTRIKÁŘ / ELEKTRIKÁŘKA)
Odvětví:
Stavebnictví (nabídky práce na Jičínsku)
Výroba a provoz (nabídky práce na Jičínsku)
Profesní zařazení:
Stavební a provozní elektrikáři
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
27.06.2022
Mzda:
21 800 až 30 330 Kč
Požadujeme: elektrotechnické vzdělání s maturitní zkouškou nebo vyučení v oboru elektromontér s min. 5letou praxí; osvědčení o odborné způsobilosti v elektrotechnice dle vyhlášky č. 50/1978 Sb., alespoň § 6 - elektrická zařízení do 1 000 V; výhodou elektrická zařízení nad 1 000 V a hromosvodů v objektech třídy A; bezúhonnost, zdravotní a osobnostní způsobilost; uživatelská znalost PC; organizační a komunikační schopnosti.
Platové podmínky: 8. plat. třída dle Nařízení vlády č. 341/2017 Sb., v platném znění a v závislosti na dosažené praxi + zvláštní příplatek.
Náplň práce: instalace, opravy a údržba elektrotechnických zařízení; montážní, opravárenské a údržbářské práce ve výškách nad 5 m u nezajištěných pracovišť a nad 10 m u zajištěných pracovišť. Předpokládaný termín nástupu 1.6.2022 nebo dohodou.
Výhody:
5 týdnů dovolené, 5 dnů dodatkové dovolené, 5 dnů indispozičního volna, možnost využití FKSP (příspěvek na stravování, penzijní připojištění, rekreaci, kulturní a sportovní akce, návratné bezúročné půjčky, bezplatné využití tělocvičny, posilovny, sauny, JUDO-sálu v objektu věznice)

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)

Reference:
66838989
Zaměstnavatel:
Vězeňská služba České republiky (IČ: 00212423)
Kde budete pracovat:
Vězeňská služba České republiky-Věznice VALDICE
Kontaktní údaje:
Tel.: 493507219 PO-PÁ 7,00 - 14,30 hodin
E-mail: 22personalnivedouci@vez.val.justice.cz

Prohlédnout dalších 384 nabídek práce na Jičínsku