Nabídka práce Uklízečka - Brno

S novou nabídkou volného pracovního místa UKLÍZEČKA v lokalitě Brno přichází na pracovní trh ke dni 12.05.2022 firma - zaměstnavatel Centrum Kociánka (00093378). Výše nabídnuté mzdy za (28 hod/týdně) je 18 000 Kč hrubého. Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Uklízečka
Odvětví:
Služby
Zdravotnictví (nabídky práce v Brně)
Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních
Počet volných míst:
2
Pracovní poměr - plný úvazek
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
28
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
12.05.2022
Mzda:
12 000 až 18 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
První kontakt e-mailem.

Požadujeme:
- základní vzdělání/výuční list
- spolehlivost, pečlivost, kladný vztah k práci
- očkování proti hepatitidě typu B je nutné
- trestní bezúhonnost

Popis pracovní pozice:
- běžný úklid svěřeného pracoviště (mytí a vysávání podlah a schodů, vynášení odpadkových košů, utírání prachu, mytí oken, úklid koupelen, toalet atd.)
- udržování celkové čistoty a pořádku ve svěřených prostorách

Zaměstnanecké výhody:
- zázemí stabilní organizace
- širokou podporu kulturních a sportovních aktivit - bazén, možnost čerpat podporu z fondu kulturních a sociálních potřeb (příspěvek na dovolenou, kulturní a sportovní akce, nákup knih, tábor pro dítě aj.)
- 25 dnů dovolené
- 3 sick days ročně
- stravování ve vlastním stravovacím zařízení zaměstnavatele
- odměny při významných pracovních a životních výročích
- plný (40 hodin týdně) i zkrácený pracovní úvazek (28 hodin týdně)
- pozice je vhodná i pro uprchlíky z Ukrajiny

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Reference:
66843121
Zaměstnavatel:
Centrum Kociánka (IČ: 00093378)
Kde budete pracovat:
Centrum Kociánka
Kontaktní údaje:
Tel.: 515 504 217
E-mail: lenka.havlatova@kocianka.cz

Prohlédnout dalších 4812 nabídek práce v Brně