Nabídka práce Sociální pracovník (Case manager) pro Terénní tým Brno-venkov - Brno

S novou nabídkou volného pracovního místa SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK (CASE MANAGER) PRO TERÉNNÍ TÝM BRNO-VENKOV v lokalitě Brno přichází na pracovní trh ke dni 12.05.2022 firma - zaměstnavatel Práh jižní Morava, z.ú. (70288101). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 23 000 Kč .

Sociální pracovník (Case manager) pro Terénní tým Brno-venkov
Odvětví:
Zdravotnictví (nabídky práce v Brně)
Profesní zařazení:
Sociální pracovníci v oblasti péče o zdravotně postižené
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
12.05.2022
Mzda:
23 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
CO VÁS ČEKÁ
o Podpora běžného fungování klientů v jejich přirozeném prostředí: např. při přechodu z institucí do domácího prostředí, v rodině, při náročných životních situacích, doprovody klientů
o Koordinace podpory kolem klienta a mezioborová spolupráce (psychiatr, psycholog, odborníci, úředníci, kurátoři, policie, rodina klienta) - tzv. case management
o Spolupráce s psychiatrickými zařízeními a ambulantními psychiatry
o Vedení požadované dokumentace zejména v projektovém režimu, spojené s přímou péčí o klienta
o Individuální plánování aktivit spojených s podporou klienta

CO OD VÁS OČEKÁVÁME MY
o Preferujeme vyšší odborné vzdělání sociálního zaměření nebo kurz pracovníka v sociálních službách
o Odborná způsobilost k výkonu práce sociálního pracovníka nebo pracovníka v sociálních službách (zák. č. 108/2006 Sb., o sociálních službách) *možnost doplnit při zaměstnání
o Zkušenost na pozici obdobného charakteru výhodou
o Schopnost především týmové, ale i samostatné práce
o Odolnost vůči psychické zátěži a stresu
o Empatii a vnímavost vůči potřebám klientů
o Komunikační a organizační schopnosti
o Profesionální a příjemné vystupování
o Důslednost, samostatnost a spolehlivost v plnění svěřených úkolů
o Ochota učit se novému a dále se vzdělávat
o Uživatelská znalost práce na počítači (MS Office)
o Ř. p. skupiny B podmínkou - aktivní řidič

CO VÁM MŮŽEME NABÍDNOUT
o Příležitost podílet se na nové koncepci podpory osob s duševním onemocněním
o Zázemí jedinečné, stabilní organizace s dlouholetou tradicí
o Zajímavou, různorodou a smysluplnou práci
o Mzdu a odměny odpovídající pracovní pozici, standardu a kvalitě odvedené práce
o Práce na plný úvazek
o 25 dnů dovolené
o Vzdělávací kurzy, školení, možnost individuálních odborných stáží v našich partnerských zařízeních
o Podporu externího supervizora
o Možnost profesního růstu
o Café Práh - Galerie Vaňkovka Brno (možnost čerpání zvýhodněných služeb)
o Nákup výrobků chráněných dílen za zvýhodněné ceny
o Účast na společenských akcích pořádaných organizací Práh jižní Morava (výstavy, divadlo, koncerty, ...)
o … a v neposlední řadě příjemný kolektiv, který vždy rád pomůže a poradí novému kolegovi nebo kolegyni

Nástup možný ihned, případně dle dohody.

V případě zájmu o pozici nám zašlete strukturovaný životopis společně s motivačním dopisem na e-mailovou adresu: personalni@prahjm.cz Do předmětu uvádějte celý název pracovní pozice.

Máte-li zájem o více informací o této pozici, neváhejte nás kontaktovat:
Bc. Lucie Ryšavá
Vedoucí/case manager
Terénní tým Brno-venkov sever
tel. +420 723 148 929

Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Reference:
66843135
Zaměstnavatel:
Práh jižní Morava, z.ú. (IČ: 70288101)
Kde budete pracovat:
Sdružení Práh
Kontaktní údaje:
Tel.: pe
E-mail: personalni@prah-brno.cz

Prohlédnout dalších 4889 nabídek práce v Brně