Nabídka práce Koordinátor plavčíků - Brno

S novou nabídkou volného pracovního místa KOORDINÁTOR PLAVČÍKŮ v lokalitě Brno přichází na pracovní trh ke dni 08.06.2022 firma - zaměstnavatel STAREZ - SPORT, a.s. (26932211). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 25 000 Kč .

Pracovní pozice:
Koordinátor plavčíků
Odvětví:
Kultura a sport (nabídky práce v Brně)
Obrana a ochrana (nabídky práce v Brně)
Profesní zařazení:
Plavčíci, strážci pláží
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
08.06.2022
Mzda:
25 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Kontakt telefonicky 8-12.00 hod.

Náplň práce:
• provádí nábor nových plavčíků
• dohlíží na rozvržení plavčíků mezi středisky
• pracuje s docházkovým systémem (OK Base – zaškolíme)
• připravuje potřebné pomůcky pro plavčíky
• materiálně zajišťuje všechny bazény záchrannými pomůckami, kontroluje lékárničky
• spolupracuje s vytvářením firemních dokumentů a směrnic týkajících se plavčíků
• tvoří harmonogramy výcviků a kontroluje platnosti proškolení
Co od Vás očekáváme:
• proaktivní přístup, samostatnost, pečlivost
• oceníme zkušenosti s vedením lidí
• certifikát na plavčíka a vodní dozor výhodou
• min. středoškolské vzdělání Zaměstnanecké výhody4):
Co Vám můžeme nabídnout:
• po zkušební době možnost osobního ohodnocení, pololetní odměny
• zázemí městské společnosti, nástup možný ihned
• pružnou pracovní dobu
• 5 týdnů dovolené, 3 Sick Days
• příspěvěk na penzijní nebo životní pojištění 500 Kč
• příspěvěk na volnočasové aktivity a rekreaci až do výše 8000 Kč
• možnost výuky anglického jazyka
• zvýhodněnou Multisport kartu
• Multi Pass stravenky
• pracovní poměr na dobu určitou 1 rok – s možností prodloužení

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Reference:
66853417
Zaměstnavatel:
STAREZ - SPORT, a.s. (IČ: 26932211)
Kde budete pracovat:
STAREZ - SPORT, a.s. - Koupaliště Riviéra
Kontaktní údaje:
Tel.: 739 794 896
E-mail: sucha@starezsport.cz

Prohlédnout dalších 4851 nabídek práce v Brně